“Кресало” в сучасному оформленні

IMG_10581_2

У нас з’явилася чудова новинка — книжка «Кресало. Стійкий олов’яний солдатик» в сучасному оформленні з ілюстраціями від Юлії Піліпчатиної. Книгу випустив наш хороший друг і партнер – харківське видавництво «Ранок». Видання вийшло просто чарівним! Атмосферні малюнки та чудовий переклад на російську та українську мову перенесуть юного читача в казкову країну, де оживають іграшки, з’являються небачені страховиська з очима-блюдцями і відбуваються неймовірні пригоди. Страшні відьми і прекрасні принцеси, одвічна боротьба добра зі злом будуть тримати в напрузі до самого фіналу. В книгу увійшли дві казки: «Кресало» і «Стійкий олов’яний солдатик».

огниво_1

Казки Ганса Крістіана Андерсена залишають певні світлі почуття. Середньовічні казки були просто жахливими і кровожерними, але Андерсен став першим автором, який зміг адаптувати ці історії так, що вони стали привабливими і повчальними для найменших читачів. Тільки подумайте — пройшло стільки часу, а його чарівними казками зачитуються досі.

огниво_2

Казки Андерсена «Кресало» і «Стійкий олов’яний солдатик» настільки популярні, що дитячі видавництва не вагаючись випускають їх досить часто. Основним критерієм для чергового випуску видання є художнє оформлення. Адже, коли книжка потрапляє дитині в руки, головне в ній — дуже багато ілюстрацій!

огниво_6

автор Г.Х. Андерсен | ілюстратор Юлія Піліпчатіна

Художник-ілюстратор Юлія Піліпчатина все своє свідоме життя малювала. З п’яти років вона «оформлювала» олівцями нудні шпалери, а художні експерименти з косметикою в альбомі її мама запам’ятає назавжди. Юлія закінчила історичний факультет, і, поки дійшла до свого покликання, встигла попрацювати журналістом, копірайтером, головним редактором. А щоб не нудьгувати, вона малювала вітальні листівки своїм друзям. Ці роботи Юлія відіслала в одну дизайнерську студію, як портфоліо. І життя закрутилося навколо самої улюбленої справи — ілюстрування. Це були різні проекти. А для душі Юлія Пилипчатіна ілюструвала дитячі казки. Ці малюнки стали основою для подальшого творчого союзу з видавництвом «Ранок».

огниво_4

Юлію надихають її собаки і невеликий ботанічний сад на підвіконні

Крім ілюстрування книг Юлія займається виготовленням авторського посуду. Просто з інтересу до її робіт, подивіться, яка краса.

огниво_3

Її чудові образи і незвичайні сюжети викликають захват, завойовують серця людей в багатьох європейських країнах. Принцеси, єдинороги, птахи, море і квіти дружно уживаються в чашках-тарілках і на сторінках книг.

2

Фото книги з профілю в Instagram

1

Ми дуже раді, що книга «Кресало. Стійкий олов’яний солдатик» з ілюстраціями Юлії Піліпчатиної народилася саме у видавництві «Ранок»! Старовинні казки в сучасному художньому оформленні — те, що треба для сучасної дитини. Великий формат і картинки на кожній сторінці допоможуть побачити казки зсередини. Ця захоплююча пригода вам сподобається. Приєднуйтесь!

IMG_10701_2

Приємних і корисних вам покупок!

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet