Лізка Мармизко запрошує посміятися та позбутися нудьги

lizka_marmizko_1

Літні канікули — найдовші канікули в школі, це факт. І якщо у тебе поганий настрій або не знаєш, чим себе зайняти в дощову погоду, почитай веселу історію «Лізка Мармизко» від українського автора Наталії Ясіновської. Головна героїня книжки не любить нудьгувати. Саме тому вона потрапляє в кумедні ситуації, з яких героїчно шукає такий же смішний вихід. Ця непосида повинна знати все на світі! Адже в такому віці в голову лізуть найнесподіваніші питання, відповідь на які можна отримати тільки через експеримент. Як довго хом’як зможе плавати на надутих щоках? Чи можна їсти шоколад з мурахами? А якщо на стелі намалювати місяць блиском для губ? А що на це скажуть батьки? Слава Богу, у Лізки найдобріші батьки в світі! Одним словом, книжка «Лізка Мармизко» точно не дасть занудьгувати.

lizka_marmizko_2

Книгу, яку написала Наталія Ясіновська, можна назвати путівником по невигаданим дитячим пустощам. Історії з життя письменниці та її доньки лягли в основу сюжету цієї веселої історії. Взяти хоча б хом’ячка, який насправді жив у Наталії, коли вона була такого ж віку, як і героїня її книжки.

lizka_marmizko_4

Лізка – непосидюча дівчинка, яка дружить з хлопцями, любить ганяти на велосипеді і лазити по деревах. Вона вважає, що цікавіше перелізти через паркан або організувати змагання «хто далі плюне», ніж гратися з ляльками і одягатися у все рожеве. Але найбільша Лізкіна проблема – це її прізвище, яке жахливо римується з ім’ям. І куди дивилися батьки, коли підбирали їй ім’я? Тепер в школі всякі дурні дражняться і не дають Лізкі проходу. Ну нічого. Що небудь придумаємо!

lizka_marmizko_3

Ілюстрації для «Лізки Мармизко» придумала і намалювала Софія Ясіновська. Вона дуже любить дітей, тому на пропозицію про оформлення цієї книги художниця відразу ж погодилася. Але так було не завжди. Софія стала малювати з тринадцятирічного віку, коли почала навчання в школі мистецтв. З того часу вона отримала дві вищі спеціалізовані освіти (в Україні і в Польщі). Софія Ясиновская дуже любить свою роботу і тому створює художні образи персонажів з великим задоволенням. Молода художниця має великі плани на професійній ниві. Що ж, будемо з нетерпінням чекати нові книжки з її ілюстраціями.

 

Ми впевнені, що вам сподобається ця весела історія. Тим більше, що деякі моменти 100% відбуваються в житті будь-якої дівчинки.

Приємних вам покупок і веселого літнього читання!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet