Пригоди бешкетливої Мадікен. Огляд нових книжок

Madiken_1

Про шалену популярність всесвітньо відомих творів Астрід Ліндгрен знають усі. «Мадікен» – одна з її історій, яку рідко друкували в книжковому варіанті. Однак, її багато разів ставили на театральних підмостках і зняли фільм «Ти з глузду з’їхала, Мадікен!». Книга приголомшлива! Тут стільки веселих моментів, стільки сміховинних діалогів і бешкетних витівок дівчат – Мадікен і її сестри Лісабет, що в одну книгу все не помістилося. Видавництво «Рідна мова» пропонує дві частини ульотних пригод непосиди Мадікен українською мовою. Чому Астрид написала «Мадікен» і хто був прототипом героїні, читайте в цьому огляді.

Madiken_2

Астрід Ліндгрен говорила, що «Мадікен» повертає її в дитинство. І справа не тільки в смішливості сюжету. Прототипом головної героїні послужила найближча улюблена подруга дитинства Анн-Марі Інгестрьом (Фріс), яку всі чомусь називали Мадікен. Вони познайомилися у віці семи років. Не дивлячись на те, що Анн-Марі була з багатої сім’ї і жила у великому особняку, а сім’я Ліндгрен була дуже бідною, їх міцна дружба була яскравим прикладом для всіх.

Madiken_3У книзі «Мадікен» Астрід Ліндгрен описала багато ігор, в які вони грали тоді. Анн-Марі була дуже сміливою і сильною і навчила Астрід битися. Як і Астрід, «книжкова» Мадікен любила підніматися на високі дерева і балансувати на дахах будинків. А Лісабет, кумедна молодша сестричка Мадікен, у якій завжди маса ідей, дуже схожа на молодшу сестру Астрід, Стіну.

Madiken_4

Астрід Ліндгрен все життя боролася за права дітей. Вона завжди виступала проти жорстокого поводження і тілесних покарань. І про це вона писала в кожній своїй книзі. Добрі «книжкові» батьки ніколи не карали своїх дітей, а просто пояснювали правильні речі, не підвищуючи навіть голосу. Це був ідеальний світ Астрід Ліндгрен, за який вона боролася все життя. У книгах про Мадікен ви прочитаєте про все, що хвилює дитину від 6 до 9 років. І це будуть незабутні пригоди!

Madiken_5

Книгу «Мадікен» відрізняє легкий і дуже простий переклад, хороший чіткий друк, великий шрифт та кольорові цікаві ілюстрації, які повертають вислизаючу дитячу увагу назад до сюжету.

Приємних і корисних вам покупок!

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet