Маленький принц з великим серцем. 115 років з Дня народження автора.

Кожен у своєму житті чув саму відому фразу: «Якщо зірки запалюють, значить це комусь потрібно». Це вислів з «Маленького принца», якого написав Антуан де Сент-Екзюпері. І сьогодні дуже знаковий день — 115 років з Дня народження великого автора! Ця книга дуже мудра та прониклива. Вона розповідає про найважливіше: про дружбу і кохання, про обов’язок і вірність, про красу і нетерпимості до зла.

екзюпері

Мало хто знає, що Екзюпері є нащадком стародавнього роду дворян. Але про це немає потреби кричати на кожному розі, адже це можна простежити і в його творчості — мудрі думки закладені в кожному слові, в кожній фразі, які тепер стали найбільш відомими цитатами.

3

Антуан де Сент-Екзюпері народився 29 червня 1900 року в родині, де було п’ятеро дітей (Антуан був третім). Ще ми знаємо, що він був не лише видатним письменником, але і чудовим льотчиком. Його пристрасть до польотів проявилася в 12 років, коли він вперше піднявся в небо на літаку одного знаменитого льотчика.

1

Взагалі, життя цієї людини було яскравим і насиченим. Наприклад, він замолоду вивчав християнство, потім архитектуру, працював продавцем в книжковій лавці і продавав автомобілі… Призов в армію не дав йому довчитися на архітектора і він стає льотчиком-винищувачем. Успішні результати іспитів роблять його льотчиком цивільної авіації і через деякий час його нагороджують Орденом почесного Легіону. Весь цей час він поєднує дві свої пристрасті — льотну справу і письменницьку працю.

News_290616_1

«Маленький принц» – найвідоміша новела була написана під час Великої вітчизняної війни у 1943 році і випущена відразу в двох мовах — англійській і французькій. Тільки через 15 років книга була перекладена на російську мову. До 2011 року книга переведена на 180 мов світу, а загальний тираж сягнув 80 млн. примірників.

2

Образ Маленького принца — це сам Екзюпері, а прообразом Троянди стала його дружина Консуэлла. Маленьким принцом був названий супутник одного астероїда, відкритий в 1998 році астрономами Гаваїв. А в Хоконе існує цілий музей Маленького принца. У 2007 році була представлена гігантська книга «Маленький принц» 2х3 метри, надрукована на португальською мовою.

News_290616_2

Говорити про Маленького принца можна нескінченно довго. Тому, не будемо втрачати ні хвилини! Ми запрошуємо вас, друзі, вибрати чудові видання прямо зараз. Приємних покупок і затишного читання!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet