«Маленький Принц» з казковими ілюстраціями від Ганни Сілівончік

Malenkyy Prynts_1

«Маленький Принц» – мабуть, сама відома і знайома всім з дитинства казка Антуана де Сент-Екзюпері. Історія про допитливого хлопчика, який подорожуючи по різних планетах і астероїдах, знайомиться з дивними персонажами, дізнається багато нового про відносини, про життєві цінності і пріоритети. Дане видання – це вітіювата композиція чудових ілюстрацій і захоплюючого тексту, які сподобаються читачам любого віку. Відчувається, що Анна Сілівончік, художник з Білорусі, оформила історію з великою любов’ю. В кожному образі простежується дитяча безпосередність, яку ілюстратор змогла передати за допомогою пензля.

Виявляється, «Маленький Принц» спочатку був випущений англійською мовою в Нью-Йорку в 1943 році, і тільки після цього книгу видали французькою. Однак у Франції книга з’явилася тільки після закінчення війни. Історія про Маленького Принца була переведена на 180 мов і діалектів, а на даний момент загальний тираж казки перевалив за 80 мільйонів примірників.

Malenkyy Prynts_4

Переклади «Маленького принца» в Національному музеї етнології, Японія

Образ Маленького Принца з’явився у автора від туги за своїм дитинством. Цей персонаж дуже автобіографічний. Безліч моментів в творі вказує на те, що головний герой і є сам автор. Взяти хоча б зустріч Маленького принца і пілота літака – ми бачимо зустріч минулого із сьогоденням, зустріч вже дорослого Антуана з маленьким Тоніо. А цей шарф, який носив Маленький Принц в казці і Екзюпері в реальному житті. А Роза, що була прообразом дружини автора…

Malenkyy Prynts_2

Візуальний ряд книги «Маленький Принц» – це унікальне бачення подій і дрібниць ілюстратором. Схоже, що автор ілюстрацій живе в приголомшливому казковому світі. На сторінках книги Лис обожнює фотографуватися, а комети і астероїди з’являються з мильних бульбашок Маленького Принца.

IMG_2511_2

Ілюстрації Анни Сілівончік – це роздуми про життя, про кохання, про світобудову з часткою артистизму і гумору. Малюнки в книзі настільки живі і емоційні, що навіть дорослий піддається їх впливу. Вони по-дитячому наївні і казкові. Створюється відчуття, що ти знаходишся в якомусь невідомому вимірі, куди не кожного пускають.

Malenkyy Prynts_5

Чудові, добрі, милі ілюстрації – родзинка книги «Маленький Принц». Казка, як чудовий діамант, повинна бути в гідній оправі. Ганні Сілівончік це вдалося на всі 100%.

Приємних вам покупок і затишного читання!

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet