Малюй і подорожуй по сторінкам «Мапи»

Така велика розмальовка — мрія художника-початківця, мандрівника, шукача пригод і скарбів! Достатньо всього кілька хвилин потримати цю книгу в руках, і це вже кохання назавжди! «Мапи» – так називається книга-розмальовка, чудернацькі ілюстрації до якої намалювала Наталі Хьюз. Вони просто зачаровують і змушують розмальовувати без зупинки. Якщо б у шкільній програмі з географії були такі карти, багато школярів захотіли б стати вчителями з географії, геологами та художниками.

Натисніть для перегляду книги

Наталі Хьюз — молода дівчина-художник, що працює позаштатним ілюстратором і дизайнером. Мапи_4Як говорить Наталі: «Мій стиль яскравий і свіжий, з впливом середньовічних ілюстрацій у поєднанні з сучасним дизайном. Мене надихають подорожі, дивні пейзажі, рослини і всі живі істоти на планеті. При створенні своїх робіт, я люблю використовувати цілий ряд підходів, від традиційних до цифрових методів.» Художниця живе в містечку Лідс (Західний Йоркшир, Великобританія), працює в своїй студії вдома. Вона почуває себе щасливою, бо має можливість бачити свою родину і працювати одночасно. А коли схочеться якогось натхнення, вона читає книгу, або слухає музику, а потім сідає працювати над черговим проектом і малює-малює-малює…

Мапи_5

«Мапи» – не перша робота Наталі Хьюз. Вона працює з відомими американськими виданнями «Oxford University Press», «Hansol Publishing», «American Greetings» and «Michael O Mara Books». З-під її пензля та олівця виходили в світ чудові вітальні листівки, логотипи кампаній, буклети і дитячі книжки. Але «Мапи» – це родзинка в її творчості!

Мапи_2

«Мапи» – унікальне видання, яке має масу цікавих особливостей. По-перше, книга досить велика з твердими сторінками та подарунковим зовнішнім виглядом; по-друге, малюнки нанесені на одну частину листа, що дозволяє малювати фарбами, олівцями й ручками, не боячись, що колір проступить із зворотного боку; в-третє, кожен аркуш має перфорований край, тому готовий малюнок можна відірвати, оформити в рамочку і повісити на стіну або подарувати як сувенір.

Мапи_3
Наталі Хьюз говорить, що саме розмальовка «Мапи» робить її по-справжньому щасливою, тому що в цей великий проект вона вклала частинку своєї душі і багато годин роботи. Вийшло дуже привабливе видання, яке буде радувати не тільки дітей, а ще і дорослих! Купуючи цю велику книгу-розмальовку, ще на одну дитину країна становиться більш щасливішою — нехай це буде ваша дитина! Ми з задоволенням надішлемо це диво у будь-який населений пункт України або за кордон.

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet