Малюємо просто. Набори для творчості “Pencil by numbers”

 Раскраски по номерам карандашами_1Малювання – це найпростіший спосіб дати своєму мозку розвантажитися і відпочити. Це творчий процес, при якому людина повністю занурюється в творення, йдучи від негативу. Серія наборів «Розфарбовування по номерах олівцями» дозволяє відчути в собі справжнього художника і творця прекрасного. Вам не потрібно замислюватися навіть про підбір колірної гами. Вся справа в особливому підході – ви будете малювати по номерам. Кожен малюнок розділений на колірні ділянки, які позначені цифрами. Підбираєте олівець з потрібним кольором і закрашуєте все порожні поля з цим номером. В результаті ви отримуєте красиву картину, для якої можна самостійно придумати миле обрамлення.

Раскраски по номерам карандашами_2

Кожен комплект оснащений олівцями з 12 різними кольорами, барвами в баночках і 5 заготовками з контуром малюнка. Серія «Розфарбовування по номерах олівцями» включає набори для діток від трьох років. А якщо у дорослої дитини з’явилося бажання зайнятися чимось подібним, ми можемо запропонувати розмальовки з більш складним малюнком. Заготовки для розфарбовування мають розмір 21х29,7 см і 14,8х21 см. Їх можна розфарбувати двома способами – олівцями і фарбами.
Раскраски по номерам карандашами_4
Ідея: якщо у вашої дитини День народження, запропонуйте йому зробити незвичайні запрошення для найближчих друзів. Набори розмальовок по номерах олівцями містять по 5 картинок-заготовок, тому пара-трійка таких наборів можуть підійти в якості малюнків-запрошень на будь яке свято.
Раскраски по номерам карандашами_5
Ви тільки подивіться, які симпатичні картинки в кожному наборі! Розмалюйте складну заготовку, і ніхто не здогадається, що готовий малюнок – це ваш Hande made. Цифри практично не виділяються на загальному тлі, тому з-під олівцевого шару (фарби) їх не буде видно. Дрібні деталі в складних малюнках так само потрібно промальовувати. Тому готовий малюнок визиває відчуття, що малював професійний художник.

Ми будемо раді, якщо ви долучите дітей до малювання за допомогою наборів «Розфарбовування по номерах олівцями».

Приємних і корисних вам покупок!

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet