Книжка-подорож «Мандруємо Україною»

IMG_62081_2

Літо — чудовий час для подорожей. Для того щоб відвідати цікаві місця, побачити найкрасивіші садиби і побувати в шикарних лісах, де є тисячолітні дерева, не потрібно навіть виїжджати за кордон. В Україні є такі унікальні пам’ятки, подивитися на які з’їжджаються туристи з усього світу. Видавництво «Ранок» пропонує зрозумілий барвистий путівник для дітей «Мандруємо Україною».

IMG_62091_2

Головні герої книги Вовченя і Лисеня поведуть вас по найвидатніших місцях нашої країни. Яскраві ілюстрації знаменитої Запорізької Січі, чудовий фонтан «Сумка» в Сумах, амурський міст в Дніпрі, Аккерманська фортеця, найбільше озеро Світязь у Шацькому національному природному заповіднику, музей шоколаду у Львові та багато інших визначних пам’яток в різних містах України.

IMG_62101_2

Унікальність книги ви можете відчути з першого знайомства з цим виданням. Юлія Каспарова, автор книги, вирішила, що такий путівник не повинен бути нудним, і написала його в легкій манері, адаптувавши текст для дітей, щоб всім все було зрозуміло. Симпатичні ілюстрації на кожній сторінці і реальні фотографії найяскравіших пам’яток будуть супроводжувати юних мандрівників до останньої сторінки.

IMG_62131_2

Дорогі батьки, дозвольте дитині вибрати свій маршрут і проведіть освітню екскурсію, поки тепло і літні канікули в самому розпалі. Повірте, від вашої спільної поїздки у дитини залишаться особливі спогади, а яскраві враження дозволять їй написати змістовний цікавий твір “Як я провів літо”. Що може бути краще, ніж любити свою країну і знати її історію, цінності і коріння своїх предків. Видання «Мандруємо Україною»  чудова можливість подорожувати країною просто та цікаво.

Приємних і корисних вам покупок!

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet