“Міфи для дітей” – пізнавально та кумедно

Натисніть на фото, щоб купити книгу

Людям подобаються історії. Особливо ті, що встигли обрости цікавими деталями. У книзі «Міфи для дітей» живуть 20 найпопулярніших міфів Стародавньої Греції. Ви думаєте, це старовинні нудні історії про Античність? О, ні! Польський автор Гжегож Касдепке з гумором підійшов до адаптації всім відомих міфічних сказань для молодшого і середнього шкільного віку. Тепер кожен батько може бути впевнений, що його дитина з самого малечку полюбить історію. А ми рекомендуємо книгу до прочитання всім занудьгувавшим дорослим!

З міфів відразу стає все ясно в давні часи на Землі жили Боги, які мали не тільки крутецькі надздібності, але і всі ті якості, які має звичайна людина. Боги могли полюбити і помститися, побитися і обдарувати дружбою. Але найцікавіше в цій книзі – це подача матеріалу. З таким гумористичним підходом ще ніхто не працював над серйозною літературою!

Варто відзначити, що Гжегож Касдепке дуже популярний в Європі, і за свою літературну діяльність він був удостоєний декількох почесних звань, як автор книжкових бестселерів. Книжка «Міфи для дітей» відразу стала популярною, як і багато книжок цього автора. Читачі легко сприймають сучасну мову і авторське почуття гумору. Кожна сторінка «Міфів …» щедро «приправлена» добротними ілюстраціями з кумедними персонажами. Над художнім оформленням книжки працювала Єва Поклевська-Козеллі, яка теж відчула гумористичну природу автора і цих самих Богів античності.

Для того щоб зрозуміти автора потрібно прочитати першу сторінку його книги. Якщо хтось засумував або занудьгував, книга «Міфи для дітей» на 100% розвіє поганий настрій і подарує чудові емоції. А це нам і потрібно… особливо, якщо до сих пір немає снігу.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet