Міфи Древньої Греції – цікаве читання на канікулах

Obzor_gorgona_1

Міфи і легенди існують безліч тисячоліть. Коли люди не могли пояснити якесь явище, вони починали наділяти його над-здібностями, які не підвладні простій людині. Так народжувалися історії, які передавалися з покоління в покоління. Найбільше міфів і легенд прийшло зі Стародавньої Греції. Найяскравіших персонажів ми навіть знаємо «в обличчя», серед яких є і Горгона Медуза. Сьогодні про неї і поговоримо. До нас прийшла новинка – цікава яскрава книга «Медуза Горгона».

Obzor_gorgona_2

Барвисте ілюстроване видання включає не тільки легенду про жінку зі зміями замість волосся. Двадцять чотири найвідоміших міфів Стародавньої Греції живуть на сторінках книги «Медуза Горгона». Юні читачі дізнаються, які дивовижні подвиги здійснив Геракл, як звичайне яблуко стало причиною розбрату між Богами Олімпу, хто такий Троянський кінь і чому ім’я Нарцис стало прозивним.

Obzor_gorgona_3

«Медуза Горгона» випущена українською мовою в твердій палітурці. Чудові ілюстрації Наталії Корнєєвої ідеально доповнюють кожну легенду. Текст адаптований для дитячого сприйняття, а великі літери дозволяють легко прочитати цікаві історії. Книга цілком підійде для подарункового варіанта, тому що вона має крейдований папір і виконано досить якісно.

Ми бажаємо вам теплого літа, приємних канікул і легкого пізнавального читання!

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet