Новиночку “Мільйон тварин” під ялиночку

Натисніть на фото, щоб купити книги

Напередодні новорічних свят ми стаємо трохи чарівниками! З’являється бажання прикрашати будинок, майструвати ялинкові іграшки і малювати листівки. Святкова суєта – приємні клопоти. Видавництво «Ранок» пропонує перейнятися духом свята і познайомитися з дивовижними книжками-розмальовками великого формату і «Мільйон тварин. Клуб котів» і «Мільйон тварин. Клуб собак», які будуть цікаві для любителів домашніх улюбленців.

У будинку фаната ви знайдете прямі докази любові до свого об’єкту. У любителів домашніх тварин буде безліч статуеток, магнітиків, вишивок, календарів із зображенням своїх улюбленців. Ось ще одне творче доповнення до вашої колекції – книги для розфарбовування «Клуб котів» і «Клуб собак». Кожна сторінка – пригода, кожне зображення – ціла історія.

У книгах більше 150 зображень котів і собак, які люблять музику, кулінарію, подорожі, театр, рукоділля. Вони займаються ремонтом, добувають дорогоцінні камені і просто люблять життя. Сюжети з котами і собаками виконані в стилі «Дудл Арт». Їх особливість в тому, що картинки мають безліч дрібних деталей, які потрібно розфарбувати, додати їм об’єм, граючи зі світло-тінню.

Пориньте в творчий процес з головою, і ви побачите, як проста чорно-біла картинка стає соковитою і наповнюється життям. У цій серії чудові добрі персонажі, атмосферні історії в картинках, які обов’язково створять святковий настрій. Можна сказати, що книжки-розмальовки «Мільйон тварин. Клуб котів» і «Мільйон тварин. Клуб собак» спрямовані не тільки для розвитку творчих здібностей. Це справжня арт-терапія в чистому вигляді! Тож, малюйте, дивуйте і отримуйте задоволення!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet