Чи існували насправді пригоди барона Мюнхгаузена?

Натисніть на фото для замовлення книги

Книга «Пригоди барона Мюнхгаузена» давно стала класикою дитячої літератури. Історію про найзнаменитішого хвалько була написана Рудольфом Еріхом Распе більше 230 років тому. З того часу ім’я барона Мюнхгаузена стало прозивним. Однак, в цьому персонажі є багато позитивних якостей: завзятість, сміливість, неординарне мислення і невичерпний оптимізм. Якщо з’явилося бажання подивитися ілюстрації і дізнатися більше про книжку «Пригоди барона Мюнхгаузена», жміть посилання «Читайте далі»… Поїхали!

Насправді, барон Мюнхгаузен цілком реальна людина. Він жив за часів Вольтера і Гойї і був справжнім «королем брехунів»! І його повне ім’я звучало так: Карл Фрідріх Ієронім барон фон Мюнхгаузен. Предки нашого знаменитого барона воювали і гинули, але один з них уцілів, оскільки був ченцем. Ось від нього і пішла нова гілка роду, а слово «Мюнхгаузен» означає «будинок ченця».

Випадок з вишневим деревом і політ барона на ядрі, напевно, найбільш впізнавані в книжці «Пригоди барона Мюнхгаузена». До слова, всі захоплюючі історії були озвучені справжнім Мюнхгаузеном в мисливському будинку, який згодом так і назвали «Павільйон брехні».

Реальний барон Мюнхгаузен (іл. Гюстава Доре)
Знаменитий «Павільйон брехні»

Безліч інших фантастично «правдивих» історій ви дізнаєтеся з яскравої книги «Пригоди барона Мюнхгаузена». Ілюстрації до неї написав Арсен Джанікьян – харківський художник, який просто обожнює ілюструвати дитячі книжки. У цьому виданні барон Мюнхгаузен виглядає досить життєрадісним головним героєм. Придивіться, художній образ максимально наближений до портрету реального барона.

Арсен Джанікьян. Ілюстратор

Пригоди барона Мюнхгаузена описані так яскраво і «смачно», що не втратили своєї привабливості і до сьогоднішнього дня. А ілюстрації досить чітко передають темперамент героя і емоційну картину історій. Вірити чи ні нашому герою – це ваше право. Але як же цікаво переміститися з бароном в джунглі, покататися на морських хвилях і побувати на острові зі справжнього сиру. Та з такою фантазією можна і до Місяця долетіти!

Видання «Пригоди барона Мюнхгаузена» обов’язково має поповнити бібліотеку вашої дитини! А ми побажаємо вам затишного читання і приємного проведення часу з якісною літературою.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet