Нарешті гарна новина! Скоріше дізнайтесь про нові пригоди Лоли в дев’ятій книзі!

Чи знайомі ви з Лолою – головною героїнею серії книг “Усі пригоди Лоли” німецької письменниці Ізабель Абеді? Якщо так, то вам відомо, що дівчинка — велика мрійниця і фантазерка, весь час уявляючи себе в різних ролях. То вона поп-зірка, то вона актриса, а ще в різних книгах серії була приборкувачкою тварин, весільним організатором, великим кухарем.

Натисніть для перегляду книги

Але цього літа у Лоли абсолютно нема коли мріяти! Адже в її житті стільки всього: і літературні досліди, і детективна епопея, і знайомство відразу з двома письменниками, і доля її нового друга Енцо і її навіженої матері Гудрун! Зламана нога і інвалідний візок не перешкода для таємничих, моторошнуватих і часом неймовірних пригод, в яких беруть участь всі друзі Лоли. Хто він, загадковий сусід, якого підлітки прозвали Крисоловом? Наркоторговець, гангстер, викрадач дітей або… Ні за що не здогадаєтеся до останніх сторінок нової книги про пригоди забавної дівчата “Лола і єдина свідок”!

Запевняємо вас, захоплююче читання юним читачкам гарантовано!

Книга вийшла російською та українською мовами!
13,7х21,7 см, 288 стор., тб. обкладинкаЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet