Неординарна книжка про Стівена Гокінга та Пйотрика Ястшембського

Натисніть на фото для замовлення книги

«Про Стівена Гокінга, Чорну діру та Мішею-під-підлогою» – це книга-натхнення. Катаржина Ририх написала її після того, як дізналася про життя англійського вченого астрофізика Стівена Гокінга. Сюжет буде зрозумілий всім підліткам, які переживають гострі питання свого віку: як розпізнати справжнього друга, чому не хочеться ходити в школу, що робити зі складними стосунками в сім’ї та чому шкільний забіяка чіпляється саме до тебе, а ще маса питань про перше кохання… Як же з усім цим впоратися? Автор написала книгу для хлопчиків, але дівчаткам теж буде цікаво дізнатися деякі хлоп’ячі секрети.

Стівен Гокінг

Книга «Про Стівена Гокінга, Чорну діру та Мішею-під-підлогою» про те, що кожен з нас є унікальним. У підлітковому віці відбувається становлення особистості, і дитині просто необхідно усвідомити себе особливим, неповторним і ні на кого не схожим. А нам приємно ще й від того, що саме ця книга займає одне з провідних місць в рейтингу художньої літератури для підлітків за підсумками 2016-2017 року. Ця історія про восьмирічного Пйотрика Ястшембського. Він любить свого старшого брата-генія, боїться мишей під підлогою і, поки вчиться в школі, долає багато шкільних труднощів. Старший брат Стефан є Пйотріку не тільки близькою по духу людиною, а й наставником. Не дивлячись на хворобу, яка прикувала його до ліжка, Стефан вчить брата самостійності, відкриваючи таємниці світу.

Катаржина Ририх

Бажання написати книгу прийшло до автора раптово. Її чоловік, який є науковим діячем, ділився з нею враженнями і відкриттями Стівена Гокінга про чорну діру. Ця історія так вразила Катарину Ририх, що вона вирішила поділитися своїми думками, виклавши їх на папері. А оскільки у неї є двоє синів, це стало ще одним вірним приводом для написання даної історії. Коли зустрілися натхнення і можливість, з’явилася чудова книга «Про Стівена Гокінга, Чорну діру та Мішею-під-підлогою». Її можна віднести до розряду якісної сучасної дитячої літератури, яку варто прочитати і підліткам, і їх батькам. Прекрасний переклад та якісна поліграфія є приємним доповненням до неординарного сюжету.

Приємних вам січневих читань!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet