Незнайка та його друзі вітають вас

 

Neznajka_1

Ну хто не знайомий з Незнайкою? Кожен дорослий в своєму житті прочитав хоча б одну історію про бешкетливого коротуна. Ви тільки уявіть, Микола Носов написав книгу про Незнайку, коли йому самому було близько 50-ти. Цікаві пригоди Незнайки і його друзів ще тоді вразили юних читачів незвичайними персонажами, сюжетом і місцем дії. І до сьогоднішнього дня ніхто не зміг придумати щось подібне. Книги «Пригоди Незнайка та його друзів», «Незнайка в Сонячному місті» і «Незнайка на Місяці», які з’явилися у нас зовсім недавно, та вже увійшли в ТОП найбільш купованих вами книжок в серпні. Давайте ж обговоримо цей Must Read від Миколи Носова.

Neznajka_2

Родина автора дитячих казок про бешкетливого малюка Незнайка – Україна, а точніше місто Ірпінь Київської області. Наш земляк написав таку класну трилогію, що ці історії прикрашають полиці юних читачів вже не одне десятиліття. Перш ніж стати письменником, Микола Носов захоплювався хімією, музикою, театром, шахами, фотографією, електротехнікою і навіть радіоаматорством. А щоб прогодувати сім’ю, він працював газетним торговцем, землекопом, косарем, чорноробом на бетонному заводі.

IMG_3348_2

Потреба вилити свої думки на папір з’явилася у автора казок в віці 30 років. Тоді і «народилися» його відомі розповіді «Живий капелюх», «Мишкова каша», «Витівники» тощо. А ось перша книга про «Пригоди Незнайка та його друзів» з’явилася на початку 50-х років. І надихнувся Носов від прочитання в далекому дитинстві казок Анни Хвольсон «Царство крихіток», де Незнайка був другорядним персонажем. Поява трилогії стала найбільш значущою подією в житті автора, тому автор отримала високу державну премію саме за казки про Незнайку.

IMG_3349_2

Сюжет історії досить захоплюючий. Отже, в одному казковому місті живуть малюки-коротуни, кожен з яких має свій характер, зовнішній вигляд і ім’я, що характеризує діяльність, якою він зайнятий. Тут живуть і трудяться Гвинтик і Шпунтик (механіки), Тюбик (художник), Пілюлькін (доктор), Гусля (музикант), Пончик (товстун) і звичайно головний герой казки Незнайка, який в розмірене життя міста періодично вносить якийсь хаос. Малюки мають свої будиночки для хлопчиків і дівчаток, різні механізми та машини, лікарню, бібліотеку, клуб. А довжину вони вимірюють особливою мірою – 1 ніготь.

IMG_3350_2

Кожна книга розповідає про дружбу Незнайки з іншими коротунами, та про те, як Незнайка пізнає звичайні речі, про життя в своєму місті і навіть про подорож на Місяць. Незнайка підбиває всіх створити повітряну кулю, на якій він та його друзі потрапляють в Зелене місто, де живуть такі ж коротуни зі своїм життєвим укладом. І як зазвичай, Незнайка, з його пустощами і безпосередністю, робить життя цього міста веселим і незабутнім. Саме завдяки Незнайці, коротуни тепер дружать не тільки будинками, а ще й містами!

Neznajka_3

Чудові казки про Незнайку сподобаються дітям різного віку! Адже в книжках такі цікаві короткі історії про те, як коротуни малювали портрети, прибирали фрукти за допомогою машини, ходили в похід в сусіднє місто Зміївку, грали на музичних інструментах, готувалися до балу і навіть лікували один одного! А дорослі, читаючи своїм малюкам ці книжки, згадають, як самі пустували і веселилися в такому ж віці. Книжки в твердій обкладинці досить товсті, а на кожній сторінці ви побачите барвисті і яскраві ілюстрації. Так приємно і читати книжку, і розглядати картинки перед сном! Беріть книги в дорогу, на дачу, до бабусі, в гості, і ваша дитина буде зайнятий весь час.

 

Приємних вам покупок і затишного читання!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet