Незвичайна дружба дівчинки Флори та білки Улісса

Флора і Улісс_1

Книга “Флора і Улісс. Неймовірні пригоди” – це зворушлива історія про дівчинку, яка знаходить незвичайного друга – мале більченя, що опинилося в пилососі. Треба його негайно визволити! І Флора (головна героїня історії), як заправський супер-герой її улюблених коміксів, не роздумуючи рятує життя цій тваринці. Але вона навіть і уявити собі не могла, що після такого стресу незвичайні здібності виявляться у цього більченяти! Його ім’я Улісс, і він повинен врятувати… ні, не цілий світ. Він рятує дівчинку від щоденних негараздів. Адже батьки у Флори в розлученні, а вона відчуває себе покинутою сиротою. Мама, здається, зовсім забула, що таке любов і як це любити, та й тато забув про хоробрість. У цих пригодах є все – подвиг, перемога, сміх. Враження від книги “Флора і Улісс. Неймовірні пригоди” неможливо передати словами. Її варто прочитати всім, хто хоче нових вражень від дитячої літератури! За цю роботу авторка отримала медаль “Національний посол дитячої літератури”.

Флора і Улісс_6

Для початку, варто відмітити якість книги: тверда обкладинка з лаконічним оформленням, а під нею цікава змістовна історія, яку доповнюють смішні та зворушливі ілюстрації. Це не просто книга. Авторка змогла так філігранно вдтворити розгортання подій, що здається, ніби це було насправді. Читається дуже легко, незважаючи на те, що в книзі майже 300 сторінок. Книга входить до серії “Читай рідною мовою”.

Флора і Улісс_5

Ось як Кейт Дікамілло сказала про себе в одному з інтерв’ю: «Я пишу для дітей і для дорослих, і мені подобається думати про себе як про казкаря. Ось ще трохи фактів про мене: я мала зростом і дуже гучна. Я дуже не люблю готувати і дуже люблю поїсти. Я не заміжня, у мене немає дітей, але у мене є багато друзів, троє прекрасних племінників і одна не дуже прекрасна собака. Я думаю про себе як про успішну людину: адже я можу розповідати життєстверджуючі історії».

Флора і Улісс_2

У 2014 році американська письменниця Кейт Дікамілло відсвяткувала свій п’ятдесятирічний ювілей. Вона народилася 25 березня 1964 р. у Філадельфії (США). У дитинстві майбутня письменниця любила побігати босоніж, купатися в океані, лазити по деревах, а головне – читати, читати, читати… Під час навчання в коледжі Кейт мріяла про те, що стане письменником. Дуже довго це залишалося лише мрією. За цей час довелося змінити кілька професій: від посадки квітів в оранжереї до продажу циркових квитків, але все-таки прийти до заповітної мети.

Флора і Улісс_3

Авторка завжди любила тварин, з дитинства мріяла про собаку, але не мала можливості її завести. Зрештою, мрія знайшла своє втілення. У 29 років вона написала свою першу повість про дружбу дівчинки і собаки. Варто сказати, що всі книги Кейт Дікамілло – ніжні і сумні, добрі і світлі. Автор піднімає дуже серйозні і часом недитячі питання – про стійкість і честь, про ненависть і жорстокість, про те, як важливо зрозуміти і пробачити того, хто зрадив тебе або оступився.

Флора і Улісс_4

Письменниця часто виступає спеціальним гостем на різних заходах, пов‘язаних з книжками. А перелік її письменницьких заслуг змушує пишатися тим, що є такі люди на нашій планеті. Тож, Кейт Дікамілло є володарем Медалі Ньюбері 2014-2015 року за вагомий внесок в дитячу літерауру, також вона є національним послом юнацької літератури.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet