Нова детективна серія з харизматичним агентом Квятковським

Натисніть на фото, щоб купити книжки

Поки ви читаєте і п’єте гарячий чай з цукерками, детектив Квятковський встановлює справедливість у вільний від навчання час. Всі, хто обожнює детективні історії, будуть раді прочитати чотири новинки від видавництва «Ранок», написані Юргеном Баншерусом. Серія «Справа для Квятковського» – це насправді захоплюючі пригоди з таємними невідомими, яких повинен знайти детектив разом з тобою, юний читачу!

Юрген Баншерус став дитячим письменником не відразу. Спочатку він викладав для дорослих, був журналістом і редактором видавництва. Але, гарненько поміркувавши, Юрген написав свою першу книжку для дітей і став вільним письменником. Книги цього автора переведені на 25 мов і мають величезну кількість премій і нагород.

автор Юрген Баншерус

Серію про детектива Квятковського ілюстрував відомий європейський художник Ральф Бутчков. Однак, ілюстрацій в книгах не дуже багато, адже захоплюючий сюжет набагато цікавіше дитячих картинок. Отже, в кожній книжці дія розгортається завжди в різних місцях – це і кафе, і цирк, і школа, і навіть інтернет простір! І кожен раз Квятковський запасається жуйками «Карпентерс» і починається розслідування!

художник Ральф Бутчков

Дуже харизматичний, розумний і трохи смішний головний герой з успіхом розслідує справу за справою. Чого тільки варто розкриття справи з африканською маскою, яка наводила жах на відвідувачів одного кафе. Та й з привидом жартувати не варто, особливо якщо він рожевого кольору і лякає завгоспа школи. Цирк і того не краще. Там відбувається щось таємниче, і навіть цей випадок доведеться розслідувати. Хтось подумає, що можна бути спокійним лише сидячи вдома в інтернеті. Але це не так! Нова мережева гра з дуже жорстокими завданнями зводить з розуму половину школи. Це потрібно терміново зупинити, інакше станеться біда.

Наш головний герой береться за справу навіть коли хворий на грип! Він п’є тепле молоко, ковтає виписані лікарем пігулки і намагається допомогти всім, хто цього потребує. Звичайно, його мама трохи глузує з «дуууууже відомого детектива Квятковського», але це його тільки підстьобує на рішучі дії.

 

Отже, давайте швидше читати серію «Справа для Квятковського» і нарешті з’ясуємо, чи вистачить Квятковському сміливості і винахідливості в розслідуванні чергової дивної справи.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet