Огляд Найкращої активно-креативної книги

IMG_3992_2

Креативність – це творчі здібності людини, які передбачають абсолютно нового втілення, що кардинально відрізняється від загальноприйнятих параметрів. Цей фактор можна вважати обдарованістю людини. Кажуть, що креативність – це вроджена якість, але ми і багато психологів не згодні з цим твердженням. Креативність можна розвивати з нуля. І для цього є прекрасна можливість – «Найкраща активно-креативна книга». Погортайте її і ви зрозумієте, що розвивати креативність весело, захоплююче, цікаво і зовсім не складно.

IMG_3996_2

«Найкраща активно-креативна книга» має кілька розділів з унікальними завданнями. Наприклад, ви можете спробувати свої сили в проходженні найзаплутаніших лабіринтів, розгадати кілька складних і красивих японських судоку і творчо підійти до розмальовок, що мають терапевтичний ефект.

IMG_4000_2

Ви будете здивовані, але деякі сторінки цієї книги – це справжня квест-кімната, в якій ви можете натренувати свою уяву, вирішуючи захоплюючі завдання. Тут є і непрості розмальовки – малюнки по точкам, буддійські мандали, піксельні розмальовки та розмальовки-антистрес, які полюбилися і дитячій аудиторії, і дорослим.

IMG_4002_2

Сконцентруйте свою увагу на творчості, і ви помітите, як буде змінюватися ваш внутрішній стан і настрій. З книгою «Найкраща активно-креативна книга» ви відчуєте прилив сил і зародження нових творчих ідей, а це важливо в наш метушливий час.

Творіть і будьте щасливі!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet