«Остання пригода детектива Носика» має бути прочитана детективоманами

ostannya-pryhoda-detektyva-nosyka_1

«Остання пригода детектива Носика» – зовсім не остання, а перша книжка детективних пригод Амвросія і його вірного пса Куби. Так-так, Амвросій — детективних справ майстер, який вирішив спокійно відпочити на пенсії, читаючи газети і копаючись в саду. Але не все так просто! У годинникаря Ігнатія вкрали музичну шкатулку, яка була сімейною реліквією тутешнього аптекаря. За день до цієї неприємності її здали в ремонт. Відчуваючи цікаву розв’язку, детектив Носик береться за розслідування. Його вірний пес Куба, який вміє говорити, допомагає господареві в розкритті злочину. Книга «Остання пригода детектива Носика» – самий загадковий дитячий детектив!

Польський письменник Мар’ян Орлонь — філософ за освітою і літератор за покликанням. Закінчивши університет, Мар’ян кілька років пропрацював в освітній сфері, потім пішов в наукову бібліотеку охорони природи, де й почав писати. Писав для дитячих журналів, і з часом став секретарем у Спілці польських літераторів. Його детективний роман «Остання пригода детектива Носика» – це прийнятий виклик від дитячих письменників, тому що в Україні не так вже й багато книг для дітей детективного жанру.

ostannya-pryhoda-detektyva-nosyka_2

До речі, в цій історії ретельно підібрані всі деталі. Взяти хоча б героїв повісті: пані Сухарик — худенька і активна жінка, Дзвінок — несерйозний учень годинникаря, детектив Носик — сама прізвище говорить про те, як цей персонаж любить сунути свій ніс у чужі справи. Кожен персонаж дуже комічно виглядає, бо їх малював польський художник Єжи Флісак.

ostannya-pryhoda-detektyva-nosyka_5

Загалом, купивши цю книгу, ви не прогадаєте. «Останню пригоду детектива Носика» страшно цікаво читати вдень за чашкою чаю, ввечері, загорнувшись у плед, або вночі з ліхтариком під ковдрою. Хоч це і не дівоче чтиво, історія про детектива Носика захоплює з першого рядка!

Приємних покупок і захопливого читання!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet