Пасхальні мотиви. Вишивка бісером

Пасха_1

Самим кропітким видом творчості завжди вважалася вишивка. Ми звикли, що вишивкою прикрашають одяг, взуття, предмети інтер’єру і картини. Але зараз такий час, коли потрібно дивувати. Тому виробники вишивки «креативлять» повним ходом: вишивка на корковій основі, вишивка на прикрасах, вишивка на сумках, ременях і браслетах… До нас потрапило кілька видів вишивки: вишивка бісером на дерев’яній заготовці, вишивка нитками і бісером на полотні, вишивка на магнітах. Розглянемо все по-порядку (додається відео).

Перше місце в цьому огляді посідає вишивка на дерев’яній заготовці. В комплект входять: заготівля з перфорацією під бісер, бісер «PRECIOSA» (з запасом 10%), інструкція, бісерна нитка, клапоть фетру. Завдяки довгій паличці, ви можете цей елемент декору помістити в горщик з квіткою або на святковий стіл, прикрасивши високу вазу з цукерками.

Пасха_2

Наші співробітники по достоїнству оцінили такий вид великоднього декорування. Подивіться готову роботу. Яка краса! Якщо є бажання, залишайте свої коментарі під статтею.

Пасха_3

Другим номером пасхальної програми виступає вишивка бісером на полотні з декоративним мольбертом. Готову роботу з милими великодніми мотивами можна презентувати як символічний подарунок до свята. Сміливо даруйте набір дівчинці-майстрині, і вона сама за пів-години зробить із заготівлі симпатичну мініатюрну картину. В наборі для рукоділля є все, щоб вийшов симпатичний сувенір: натуральне бавовняне полотно з надрукованою на ньому схемою, натягнуте на підрамник, бісер «PRECIOSA», інструкція, бісерна голка і нитка для вишивання. Поставте вишиту картинку з мольбертом на письмовий стіл, як нагадування про цікаві великодні канікули.

Пасха_4

На третьому місці розташувалася вишивка бісером на магнітах. Ці набори так само можна презентувати як подарунок на свято (чи в готовому варіанті, чи у вигляді заготовки для юних майстринь рукоділля). Вишити і оформити набір можна буквально за пів-години, а рукодільницям не потрібно шукати бісер відповідного кольору, тому що все необхідне вже є в наборі. Але найцікавіше — це той ефектний зовнішній вигляд, який створює малюнок з бісеру. При штучному та при сонячному світлі (під певним кутом) бісер переливається і дуже красиво виглядає в готовому виробі, надаючи обїєму та фактурності.

Пасха_5

А ми будемо ради допомогти у доставці по Україні та за кордон.

Приємних вам покупок!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet