Петсон і Фіндус – друзі назавжди!

Мудрий, але розсіяний старий і шкідливий кіт, який може розмовляти людською мовою… Історії про цих колоритних персонажів створив Свен Нурдквист – шведський дитячий письменник, який вирішив, що про дружбу потрібно говорити і вчити дітей дружити.

Що таке дружба для дитини? Це щось безтурботне і веселе. Однак, дружба – це ще й підтримка, відповідальність, безкорисливість. Безліч людських якостей приховує в собі це слово. Загалом, з часом розумієш, що дружити – це безоплатно віддавати свою увагу і отримувати неймовірне відчуття щастя взамін.


Серія книг про Петсона і Финдуса оформлена чудовими ілюстраціями, які автор сам малював до найдрібніших деталей. Барвиста тверда обкладинка, картинки на пів-сторінки, цікаві сюжети змушують прочитати книгу не відриваючись! Це саме ті книги, які захочеться перечитати ще раз.

Багато історій про Петсона і Фіндуса вже екранізовані і є навіть компьютерна гра за мотивами однієї з них. А ось на сайті Zlatka.com.ua представлена ціла полиця з цими книгами. Заходьте, не пошкодуєте!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet