Початок

дівчинка лолаНайцінніше, що має людина у своєму житті це родина і звичайно ж друзі. Кожен повинен мати справжнього друга, тоді життя стає набагато яскравіше. Тим більш, що у пригоди без друзів поринати зовсім нецікаво.

Зараз я розповім вам про найдорожчих мені людей. Які роблять моє життя яскравим та щасливим.

І звісно ж почну зі своєї родини.

Мої батьки познайомились у поїзді і майже одразу ж покохали один одного. Мій папа Фабіо Фелозо народився у Бразилії, а потім переїхав жити до Німеччини. Я називаю його папай, саме так бразильськи діти називають своїх батьків, а він мене називає кокадо – це бразильською означає маленький кокос. Папай дуже часто розмовляє зі мною бразильською, він говорить що має навчити мене рідній мові, але я гадаю, що він це робить щоб самому не забути її. Моя мати Вікі – медсестра, але насправді вона дуже любить малювати.

Ми жили у невеличкому містечку у Німеччині, але потім вирішили переїхати до Гамбургу – це таке місто на річці Ельбі. Але це й на краще, томущо ми оселилися поряд з моїми бабусею Аурелією, дідусем Феліксом та тіткою Лізбет Юнгхерц (коли ми переїхали їй було лише 2 рочки, а я вже йшла до 3 класу).

У школі я зустріла свою найкращу подругу Фло Соммер. Її мати Пенелопа працює у нашому ресторані «Перлина півдня». Ми з Фло майже нерозлучні, томущо навчаємось у одному класі, а вільний час зазвичай проводимо у ресторані де працюють наші батьки.
Ще у мене є найкращій друг Олександр, він дуже любить зірки.

Щоб докладніше розповісти про себе, ми з друзями вирішили заповнити анкети.

Книжки для дівчат

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet