Подорож дивними світами з Артемісом Фаулом

артеміс фаул_

Один відомий письменник Йон Колфер вирішив, що дітям необхідно читати нові історії про них самих. І це повинні бути захоплюючі сюжети, незвичайні, яскраві, з безліччю фантастичних персонажів. І ось нарешті, з’явилася серія книг з неймовірними пригодами.

Вона оповідає про підлітка Артеміса Фаула, якого можна назвати генієм та вундеркіндом. Так сталося, що його рідня і він сам належать стародавнього роду, всі члени якого керують злочинним угрупованням. Артеміс Фаул — останній член цієї династії, який був настільки розумним і винахідливим, що зміг знайти чарівний народ, який живе під землею, і отримати від них значну кількість золота.

Йон Колфер

Поговоримо трохи про чарівний світ. В історіях про хлопчика-вундеркінда існує дві реальності: одна — це реальний «верхній» світ, де проживають люди, а друга — підземний світ, населений гномами, ельфами, тролями, гоблінами та іншими істотами, про яких навіть не доводилося чути. «Вершки», як їх називають підземні жителі, дуже агресивно налаштовані проти чарівного народу. Раніше два народи існували разом, але пізніше люди почали ставитися до природи більш нахабно, і тому чарівні істоти були змушені перейти жити під землю.

актор та продюсер

актор Ейса Баттерфілд та продюсер Роберт де Ніро

За сюжетом двох книг планувалося зняти фільм, і ще в 2011 році фільм повинен був вийти в прокат, але щось пішло не так і зйомки призупинили. За словами Йона Колфера, який у фейсбуці залишив послання, упевнений, що зйомки все-таки почнуться — сценарій написаний ірландським драматургом Конором МакФерсоном, режисером стане Кеннет Брана (х. ф. «Тор», «Попелюшка»), є продюсери (Роберт де Ніро і Джейн Розенталь ), а на головну роль пробується актор Ейса Баттерфілд (х. ф. «Мальчик в полосатой пижаме», «Хранитель времени»). Швидше за все це буде серія фільмів, яку планує зняти Disney. Дату виходу фільму поки не розголошується, але ми впевнені, це буде дуже яскравий фільм!

режисер та сценаріст

режисер Кеннет Брана та сценаріст Конор МакФерсон

Якщо в першій книзі Артеміс Фаул представлений нахабним підлітком-вундеркіндом, у якого викривлене розуміння людських цінностей, то в другій книзі «Артеміс Фаул. Випадок в Арктиці. Книга 2» ми бачимо хлопця, який так само орудує кримінальними справами, проте щось людське в ньому все таки є — він готовий на все, що б врятувати дорогу йому людину. А в третій книзі «Артеміс Фаул. Код вічності. Книга 3» ми бачимо зовсім іншу людину — він зрозумів, що потрібно змінюватися і навчився цінувати дружбу. А ще він хоче зробити щось важливе і корисне для людей. Незабаром життя надає такий шанс, але як ним скористається Артеміс?

Унікальна серія — легко читається і дівчатками, і хлопчиками, а сюжет не схожий ні на одну казку. Поспішайте, ми цілодобово відправляємо замовлення в будь-який населений пункт України. Ви можете замовити цілу серію цілком, щоб зробити подарунок своїй дитині, наприклад, до нового навчального року.

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet