Подорож фентезійною країною

Хто б міг подумати, що «Алиса в Стране чудес» буде написана самим справжнім математиком! Так-так, Льюїс Керролл ще зі школи обожнював точні науки, і тільки в коледжі став писати короткі оповідання і вірші. А ще він був священиком, захоплювався фотографією і його справжнє ім’я Чарльз Лютвідж Доджсон. Людина-загадка, яка залишається такою і досі.


Книга розповідає про дівчинку Алісу, що упала в кролячу нору. Пролетівши досить велику відстань, вона опиняється у фантастичному світі, в якому живуть вигадані персонажі, а рослини і тварини вміють розмовляти людською мовою. Казка набула популярності у дітей та дорослих, оскільки має безліч філософських думок, логічних і математичних загадок.


Льюїс Керролл написав цю дивовижну історію для своєї подруги Аліси Ліделл, якій було сім років (як і головній героїні). Казкова історія стала настільки популярною в усьому світі, що її офіційно визнали основоположною в жанрі абсурду і фентезі. У невеликому селищі Дарсбери, що в графстві Чешир, є маленька церква Всіх Святих. Якщо зайти всередину, можна побачити на вікнах оригінальні вітражі з героями кэрроловской «Аліси…».

Білий Кролик, Ящірка Білль і Додо

Гусениця і Лакей-Лящ

«Алиса в Стране чудес», яку ми хочемо запропонувати, популярна завдяки своїм ілюстраціям, які намалював відомий художник Роберт Інгпен. Його зображення наповнені життєвою енергією – вони стрімкі і реалістичні, їх контури злегка розмиті, що надає відчуття руху і свіжого повітря. Цей художник був нагороджений найпрестижнішою премією в дитячій літературі — медаллю імені Р. Х. Андерсена.

Подарункове оформлення книги говорить про те, що вона може зайняти почесне місце в домашній бібліотеці дитини. Крім того, ми зможемо відправити ваше замовлення в будь-яку точку України та за її межі!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet