А давайте зробимо навколосвітню подорож за 80 днів… а може і ще швидше!

за 80 дней_1

Філіас Фог, головний герой книги, посперечався, що всього за 80 днів здійснить навколосвітню подорож. Зараз за 80 днів можна три рази обігнути земну кулю, але ж потрібно врахувати можливості транспорту того часу. Оскільки роман був написаний в 1872 році, те, чим пересувалися мандрівники, було досконально прописано в книзі — човни, слони, коні, поїзд, шхуна, вітрильник, сани і т. д. Погодьтеся, невеликий вибір «швидкісного» пересування. Цікаво, чи вдалося Філіасу Фогу виконати умови парі, незважаючи на перешкоди? І хто зовсім не хотів повернення цього чоловіка? Цікаво… але про все по порядку.

за 80 дней_2Автором книги «Навколо світу за 80 днів» є Жуль Верн — французький письменник і географ в одній особі. Його називають основоположником жанру наукової фантастики, а написані ним твори стоять на другому місці в рейтингу найбільш перекладних книжок в усьому світі, після Агати Крісті. В юності йому пророкували блискучу кар’єру юриста, але любов до літератури повернула життя зовсім в інше русло. Написані ним твори печтали в газетах і ставили в театрі, при цьому Жюль Верн не припиняв працювати за іншими спеціальностями.

за 80 дней_3
за 80 дней_4«Навколо світу за 80 днів» – дивовижна книга, яку можна перечитувати через роки. Багато дорослих погодяться, що іноді згадують і австралійський мультфільм, який показували в 80-ті роки. І ми завжди чекали, що ж буде в наступній серії. За Філіасом Фогом стежив агент містер Фікс, а Фог та його помічник Паспарту зі спритністю обходили пастки злісного агента. Звичайно, яскравий мультфільм залишив
незабутнє враження, але книга в сто разів цікавіше за режисерський задум.

Якщо ваша дитина тяжіє до пригод і подорожей, запропонуйте захоплюючий твір «Навколо світу за 80 днів». А після прочитання обговоріть сюжет, героїв та смішні ситуації. Вирішили придбати книгу у нас? Ми з задоволенням надішлемо її післяплатою у будь-який куточок України і за кордон. Поспішайте насолодитися дивовижною історією!

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet