Пориньте у красу чарівних розмальовок

Джоанна Басфорд, автор розмальовок-антистрес, народилася і виросла в Шотландії на фермі. Мабуть, у дитинстві тісне спілкування з природою відклало яскравий відбиток на почуттях художника: неповторність природних переплетінь і досконалість ліній, травинки, квіти, метелики і комашки – все це проявилося через багато років, коли майбутній фахівець поїхала отримувати художню освіту в іншу країну.

краса чарівних розмальовок

У своїх роботах вона використовує виключно чорний і білий колір, вважаючи, що тільки вони можуть передати всю повноту почуттів і настрою. Білий аркуш паперу і чорний лінер – ось і все, що потрібно для творчості. Джоанна Басфорд є дипломованим художником по тканинах, дизайнером, ілюстратором; живе й працює в Лондоні у своїй студії (вона ж – квартира). Маса ідей, які відвідали Джоану, втілилися в оформленні відомих брендів, таких як ВВС, Hallmark, Starbuck’s, Джонсон і Джонсон і безліч інших марок. Витіюваті рослинні візерунки виглядають досить дорого як на упаковках з духами, так і на лижах, вітринах, стінах, етикетках, одязі, посуді, взутті та інш.

Ідея створення книги з розмальовками для дорослих прийшла спонтанно, і, на щастя, її підтримав колектив одного видавництва. Джоанна Басфорд була впевнена, що цей проект буде першим і останнім. Але сталося так, що чорно-білі книги для розфарбовування розійшлися багатотисячними тиражами практично по всіх країнах світу. Продажі розмальовок для дорослих і в Україні набирають обертів. Такий популярний «Чарівний сад» є і в нашому інтернет-магазині Zlatka.com.ua.

Придбати розмальовку-антистрес дуже просто – натисніть на посилання, перейдіть на сторінку з розмальовкою і покладіть книгу в корзину. З вами зв’яжуться наші оператори і проконсультують про можливості доставки та оплати.

Пориньте у світ чарівної графіки на сторінках розмальовки-антистрес!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet