Будь діловою та позитивною разом зі щоденниками «Positive book»

1

Для чого дівчата ведуть щоденник? Для себе? Можливо. Для майбутнього коханого? Може бути. Чи для майбутніх нащадків? Всі варіанти мають право на існування. Щоденники бувають різні — особисті і для друзів. Але як почати щоденник і про що писати? Можемо запропонувати чудовий варіант — «Мій позитивний щоденник», виданий російською та українською мовою, де не потрібно вигадувати. Щоденник сам нагадує, про що сьогодні піде мова.

2

Позитивні щоденники мають привабливу кольорову обкладинку і стильні ілюстрації. Це не просто щоденник. Це кольорова книга життя, автором якої стаєш ти. Щоб не заплутатися в подіях, щоденник розділений на кілька фрагментів. Це планер, куди записуються справи на місяць, тиждень і на кожен день. Сюди також можна записувати свої позитивні думки, ідеї, вірші, розповіді або історії з життя.

Інші важливі для дівчинки функції, які виконує щоденник:
* зафіксувати спогади;
* очиститися від неприємних емоцій;
* компенсувати відсутність співрозмовника;
* реалізувати творчий початок;
* і просто допомогти розібратися в собі.

3

На кожній сторінці щоденника написані мудрі думки і висловлювання відомих людей. Ці позитивні міркування допомагають не забувати гарний настрій і йти вперед до нових цілей. Сторінку «Про мене» власниця заповнює самостійно, скориставшись підказками, які розповідають про яскраві особисті якості цієї особи. Сюди можна вклеїти фотокартку і це буде чудовим штрихом до загальної картини.

4

Позитивний щоденник призначений для юних дівчат і молодих жінок, які готові сприймати кожен день як найкращий, найприємніший, найбільш насичений подіями час. Зафіксуйте моменти щастя і позитиву в щоденниках «Positive book», щоб в майбутньому згадувати чудові деньки.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet