Ілюстроване колекційне видання третьої частини книго-серіалу про Гаррі Поттера

Третя частина книжкового серіалу про Гаррі Поттера має незвичайне художнє оформлення, виконане на найвищому рівні. Ілюстратор Джим Кей, працювавший над цією книгою, став почесним кавалером медалі Кейт Грінвей. Відкриваючи «Гаррі Поттер и в’язень Азкабану», ви побачите надзвичайний чарівний світ з химерними будинками, магічними тваринами і загадковими картами. Якось в одному з інтерв’ю Джоан Роулінг сказала, що рада бути причетною до такого чудесного художнього оформлення однієї з її книг.

Варто відзначити, що Джоан Роулінг почала писати «В’язня Азкабану» відразу після того, як закінчила «Таємну кімнату». І вона сама зізнається, що робота над третьою частиною є найкращим досвідом у написанні книжкового серіалу. Історія в цій частині починається з того, що Гаррі Поттер залишає сімейство Дурсліїв на Лицарському автобусі. Початок пригод загрожує головному герою масою небезпек, адже з самої строгої в’язниці втік небезпечний злочинець, який відкрив полювання на Гаррі Поттера. Сіріус Блек хоче позбутися підлітка будь-яким способом.

Найжахливіше, що Гаррі не зможуть допомогти ні стіни Хогвардса, ні вірні друзі, серед яких виявився зрадник… Однак, не все так погано! Міністерство магії охороняє учнів Хогвардса за допомогою дементорів, а самі шукають того самого в’язня, що втік. По ходу подій Гаррі Поттер вміло читає знаки долі, а читач із задоволенням смакує чарівний світ – нових персонажів, які потім не зникнуть, дивовижних істот і велику кількість заклинань.

У третій частині серії «Гаррі Поттер и в’язень Азкабані» немає протистояння Гаррі та Волдеморта. Саме тому половина читачів обожнюють цю книгу, а решта – шукають в цьому якийсь підступ. Однак, цю частину Поттеріани можна назвати самої чуттєвої з усіх.

Ми раді, що саме це колекційне видання з’явилося у нас на сайті. Для поттероманів «Гаррі Поттер и в’язень Азкабану. Ілюстроване видання»– справжній літературний діамант. Бажаємо вам отримати книгу на свою поличку і читати тільки якісну літературу.

Веселих свят, друзі!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet