Прості книги про складне

Її історії дуже популярні серед молоді Польщі. Європа зачитує її книги до дірок. А в Україну вони прийшли порівняно недавно, тому наші діти поки що тільки знайомляться з цим дивовижним автором. Малгожата-Кароліна Пекарська пише для підлітків на зрозумілі й актуальні для них теми, але її книги ніколи не будуть повчати читача! У своїх історіях вона згадує саму себе в «колючому» віці, коли вона шукала відповіді у книжках, про те, як головні герої (її ровесники) справлялися з тією чи іншою проблемою.

 Натисніть для перегляду книжок
Для тих, хто зібрався почитати щось цікавеньке на дозвіллі, хочемо розповісти двома словами про серію книг «Клас пані Чайки». Це книги про підлітків, які навчаються в найвідомішій гімназії Варшави. Вони різними способами переживають свій непростий вік. Загалом, кожен намагається приймати один одного такими, які вони є, з усіма недоліками (і фізичними, і моральними), а в результаті, кожен дізнається про ціну і цінність людських відносин.

Клас пані Чайки2
А ось кілька фактів з життя Малгожати-Кароліни Пекарської. Яскрава і неординарна особистість, талановитий журналіст, популярний письменник, блогер, фотограф, режисер документального фільму і сценарист — дивно, але це все одна людина! Крім того, Малгожата-Кароліна Пекарська з 2014 року є президентом Товариства польських письменників. А в 2013 році її книги нагородили найпрестижнішою премією ALMA (Премія імені Астрід Ліндгрен), а в 2015 книги Малгожати-Кароліни Пекарської знову звучать у номінації на премію ALMA.

01.10.2013 WARSZAWA MALGORZATA KAROLINA PIEKARSKA - PISARKA , DZIENNIKARKA - OD WIELU POKOLEN WARSZAWIANKA . NZ W FORCIE CZERNIAKOWSKIM , W KTORYM SIE NIEMAL WYCHOWALA . O FORCIE JEJ OJCIEC NAPISAL DWIE KSIAZKI . FOT. ADAM KOZAK

Малгожата-Кароліна Пекарська вважає, що підлітки — це дорослі люди, тільки без життєвого досвіду. Підліток має свою думку, судження про життя, мрії і т. д. Книги серії «Клас пані Чайки» це не пригоди чарівників на перламутрових единорогах і не документальні хроніки гімназистів… Це прості книги про складне! Про складний вік, про складні взаємини з ровесниками і батьками, про перше кохання і першу зраду. У цих книгах її завдання, як автора і дорослої людини, бути другом, а це набагато цінніше, ніж повчати дітей!

Книги можна замовити на Zlatka.com.ua
Ми доставляємо посилки по всій Україні та в інші країни!

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet