«Пригоди Тома Сойєра» з ілюстраціями Р. Інгпена

Tom Soyer_Inhpen_1

«Пригоди Тома Сойєра» мабуть сама відома повість Марка Твена. Кожен дорослий в дитячому віці звичайно ж читав її. Світова класика на всі часи – так скаже той, хто хоч раз розкрив книгу про Тома Сойєра. Смішна і повчальна історія сповнена пригод, веселих дотепів, моралі і людських цінностей, зрозумілих дитині. Не дивлячись на те, що цьому пригодницькому вестерну вже більше 100 років, цей майстерно закручений сюжет хочеться перечитувати, згадувати деталі, а деякими главами насолоджуватися знову і знову. «Пригоди Тома Сойєра» – саме це видання варто тримати в своєму будинку ще й тому, що книга оформлена відомим художником Робертом Інгпеном. Легкий серпанок ілюстрацій дещо приховує … але про це можна дізнатися тільки прочитавши книгу до кінця!

Tom Soyer_Inhpen_2

Марк Твен у своїй творчості охоплює кілька жанрів – реалізм, романтизм, гумор і сатира. І все це гармонійно переплелося під обкладинкою дивовижної книги «Пригоди Тома Сойєра» від видавництва «Махаон». Книга розповість про веселе хлопченя Тома і його друга Гекльберрі Фінна, і про те, що з ними сталося того літа. Пустотливі хлопці здивують своєю винахідливістю, придумуючи різні витівки і жарти, а захоплюючі події просто перевернуть ваше уявлення про спокійні літні канікули. З цієї історії ви дізнаєтеся і про перші любовні переживання, які сталися з Томом. Зворушливі моменти книги прекрасно ілюстровані, і це факт!

Tom Soyer_Inhpen_3

Секрет майстерно написаного твору полягає в особливому підході автора до роботи над книгою. Справа в тому, що Марк Твен був дуже спостережною людиною, і свої чудові знання в області психології застосовував в письменницькій практиці. Крім того, він не боявся роботи, і за своє життя випробував деякі професії, зовсім не зв’язаних між собою: фахівець з типографського набору, лоцман на пароплаві, журналіст… Для довідки: Марк Твен – це зовсім не ім’я, що у кожного на слуху, а термін, що вживається при вимірюванні глибини річки.

Tom Soyer_Inhpen_4

Варто відзначити автора ілюстрацій, якими прикрашена ця книга. Повітряні, невагомі, цілком реалістичні картини з життя спливають на кожній сторінці цього подарункового видання. Вони оповиті серпанком, від чого здається, ніби все, що відбувається – сон наяву. Така техніка припала до вподоби не тільки читачам. Про це свідчить медаль імені Андерсена, присуджена Роберту Інгпену Міжнародною радою з дитячої книги, за безцінний внесок в ілюструванні та оформленні дитячих книг.

Tom Soyer_Inhpen_5

У книзі «Пригоди Тома Сойєра» автор дуже яскраво передав деякі образи персонажів та повсякденне життя провінційного містечка, в якому розгортаються події. Мабуть, найромантичнішим героєм його книг став Том Сойєр. Підліткова безпосередність, сміливість і гумор дозволяють Тому безпомилково визначати «правильну» людину. Взяти хоча б випадок на суді, коли Том захистив невинного старого, вказавши на справжнього вбивцю – головоріза індіанця Джо.

Tom Soyer_Inhpen_6

Літо – найкращий час для прочитання цієї захоплюючої повісті!

«Пригоди Тома Сойєра» допоможуть юним читачам позбутися нудьги, це точно!

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet