Тільки 1 день! Приємний сюрприз на честь Дня народження Андерсена та міжнародного Дня книги!

андерсен_ИГ_1

Сьогодні всі книголюби світу святкують одразу дві події: міжнародний День книги і День народження великого казкаря Ханса Крістіана Андерсена. В цей день всі організації, які мають відношення до літератури, влаштовують всілякі конкурси, флешмоби, розіграші подарунків, постановки «капусників» і театральних мініатюр. На честь цих двох свят ми хочемо порадувати вас, друзі, чудовою можливістю отримати знижку 15% на всі книги Андерсена. Поспішайте скористатися цією пропозицією, адже знижка дійсна всього 1 день!

Про Андерсена ходить дуже багато цікавих історій і чуток. Деякі з них ми готові відкрити саме сьогодні.

Андерсен_2

Цікаві факти з біографії Ханса Крістіана Андерсена

  • Дитинство майбутнього казкаря пройшло в неймовірній бідності — він народився в сім’ї черевичника і пралі. Андерсен був дуже вразливою дитиною з м’яким характером. Проте, вже до 14 років він здобув деяку впевненість у своїх силах і чітко для себе вирішив, що хоче бути багатою і знаменитою людиною. І як тільки ця думка здобула певні обриси, він відразу ж покинув свій рідний дім і поїхав до Копенгагену.

IMG_0740

  • Будучи зовні худим і нескладним юнаком, він викликав у оточуючих лише жалість. І скоріше за все, його і взяли в акторську трупу Королівського театру тільки з цього почуття. Але його душа співала, коли він писав всілякі драматичні твори, есе та романи. Він хотів стати серйозним письменником, але казка взяла гору! Протягом усього життя Ханс Крістіан Андерсен написав понад 400 казкових творів, багато з яких дійшли до наших днів. Саме казки зробили Андерсена популярним.

IMG_0741

  • Можна згадати і той факт, що Андерсен мав автограф А. С. Пушкіна. Казкар був досить обізнаною людиною, але до похилого віку писав з помилками. Це не завадило стати самим відомим казкарем всього світу!

IMG_0742

  • Г. К. Андерсен навіть написав казку про Ісаака Ньютона, а його казка «Нове плаття імператора» була запозичена Л. М. Толстим і перефразована в «Нове плаття короля». Деякі ранні дитячі твори були знайдені зовсім недавно — в 2012 році.

IMG_0743

  • Варто відзначити, що Андерсен є найбільш видаваним закордонним автором у всьому світі. Його казки екранізуються, за ними ставлять п’єси в театрах і танцювальні номери, він, як і мріяв, став самим відомим казкарем всіх часів і народів. У літературному середовищі існує кілька нагород з його ім’ям, що вручають авторам за літературні заслуги.

IMG_0744

Одним словом, Ханс Крістіан Андерсен — еталон казкаря, творчість якого буде жити у віках!

А ми нагадуємо, що сьогодні ви отримаєте знижку 15% на всі видання Андерсена. Поспішайте. Знижка буде дійсна тільки 2 квітня, тобто 1 день (до 24:00)!
Приємних і корисних вам покупок!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet