Привіт від Оксани Караванської!

Відомий український дизайнер Оксана Караванська написала книгу для дівчаток «Стильна книжка для панянки». І ми раді представити її вам на сторінках нашого інтернет-журналу.

Натисніть для перегляду книги

Це не просто книга, це справжній гід з питань моди і стилю для підлітків. Самим першим критиком автора стала донька Оксани, якій виповнилося 9 років. Вона зізналася, що тепер завжди буде знати, як стильно одягатися для різних приводів. А найвідданішим шанувальником творчості дизайнера є Терезія Яценюк, яка була на презентації книги. Анастасія Стефурак вдихнула ілюстроване життя в цю книгу, яка наповнилася легкими картинками, приємними для розглядання.

Стильна книжка для панянки

Зовсім скоро бренд одягу від Оксани Караванської святкуватиме своє двадцятиріччя, тому автор зібрала в книзі весь свій досвід і передала його дівчаткам в тій формі, яка буде їм зручна і для читання, і для перегляду додаткових ілюстрацій. У книзі дизайнер поділиться з дівчатами історіями свого дитинства і юності, а також цінними порадами про те, як підібрати речі в гардероб на кожен день і для особливого випадку.

Стильна книжка для панянки

«Стильна книжка для панянки» призначена для дівчаток від 7 до 14 років. У ній піднімаються питання, пов’язані не тільки зі стилем, але і з зовнішнім виглядом, гігієною, історією моди і т. д. Кожна дівчина буде рада отримати таку книжку не тільки на свято, але й без особливого приводу. Адже потрібні і правильні рекомендації можна отримати тільки від людини-практика, а Оксана Караванська саме такою людиною і являється.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet