Радісна новина для усіх шанувальниць дівчинки Лоли та її друзів!

Незабаром вийде друком чергова, дев’ята частина серії «Усі пригоди Лоли».

Лола та єдиний свідокЮні читачки просто у захваті від дівчинки Лоли та її пригод. І коло шанувальниць з виходом кожної нової книги стає все більшим! А авторка серії Ізабель Абеді невпинно вигадує для героїні нові образи, життєві ситуації, карколомні сюжети…

У книзі «Лола та єдиний свідок» події змінюють одна одну: тут і літературні спроби, і детективна епопея, і знайомство відразу з двома письменниками, і доля нового друга Лоли Енцо та його навіженої матері Гудрун! Цього літа Лолі ніколи мріяти: зламана нога й інвалідний візок — не перешкода для таємничих, дещо моторошних, а іноді й неймовірних пригод, у яких беруть участь усі її друзі.

Хто він, загадковий сусіда, якого підлітки прозвали Щуроловом? Наркоторговець, гангстер, викрадач дітей чи… Правда з’ясовується лише на останніх сторінках! А отже від читання буде просто неможливо відірватися!

Упевнені, книги про Лолу стануть головними дівочими книгами цього літа!

Незабаром у наявності на складі.

Формат: 130х215 мм, 288 с., офсет, тверда обкладинка.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet