Релакс-розмальовки від Олесі Вакуленко

relaks-rozmalovka_1

А тепер, запитайте, як можна цілий тиждень малювати і насолоджуватися творчістю? Спеціальні релакс-розмальовки для медитації чекають на своїх покупців! Папка з розмальовками розрахована на тиждень творчих «посиденьок». Кожна чорно-біла заготівля може перетворитися в оригінальну картину, виконану руками дитини… або навіть дорослого! Комбінація великих, середніх і дрібних деталей малюнка розкривають величезне поле для творчості. У серії представлено чотири теми релакс-розмальовок: «Україна», «Тварини», «Квіти», «Мрії». Тепер довгі і холодні зимові вечори можна зробити по-сімейному затишними — приготуйте солодке какао, обкладіться подушками та пледами, візьміть розмальовки і творіть всією родиною.

relaks-rozmalovka_6

Автор розмальовок — Олеся Вакуленко. Молода художниця з Харкова намалювала ці чудові контури для розмальовування, прив’язавши їх до різних тем. Основна «родзинка» картинок полягає в техніці виконання. Всі візерунки — це українські мотиви, які не схожі ні на одну закордонну розмальовку-антистрес. Займатися творчістю Олесю надихнули її батьки — майстри петриківського розпису. Але найбільший вплив на вибір творчого шляху зробила її бабуся Ганна Самарська — народний художник України. Тому в 2012 році Олеся Вакуленко закінчила Харківську державну академію дизана і мистецтв (ХДАДМ). Спеціальність Олесі звучить так: «Художнє моделювання тканин». По закінченню академії художниця отримала не тільки диплом з відзнакою та кваліфікацію магістра дизайну тканин, а ще і визнання в Україні, Франції, Німеччині.

relaks-rozmalovka_7

Оскільки Олеся Вакуленко бере участь у різних виставках і фестивалях, про її талант дуже швидко дізналися. У тандемі з відомими видавництвами вона випустила безліч красивих оригінальних розмальовок та ілюструвала деякі книги для дітей та збірки віршів для дорослих. Її роботи мають президентські нагороди і вважаються одними з найбільш продаваних в Україні.

relaks-rozmalovka_5

Статті з її інтерв’ю виходять у різних популярних жіночих та молодіжних журналах. Крім творчості Олеся Вакуленко організувала власну творчу майстерню і займається виготовленням прикрас та одягу з ексклюзивними принтами і ручним розписом.

relaks-rozmalovka_4

Релакс-розмальовки мають унікальний терапевтичний вплив на психіку людини. Знаючи, як багато уроків для домашнього вивчення задають вашій дитині в школі, пропонуємо такі розмальовки в якості прекрасного «заспокійливого» перед сном. Крім того, ці картинки для розфарбовування чудово підійдуть, щоб відволіктися від комп’ютерних ігор та безцільного проведення часу в соціальних мережах.

relaks-rozmalovka_2

Творчість, навіть у формі розфарбовування картинок, мають чудовий терапевтичний ефект — дитина краще концентрується на деталях. Навіть в Америці та в деяких країнах Європи, студенти медичних спеціальностей використовують анатомічні розмальовки для кращого запам’ятовування матеріалу. Тому, творіть, відпочивайте і будьте щасливі!

relaks-rozmalovka_3

Вибрати розмальовки на різні теми можна ТУТ. Прийом замовлень через сайт здійснюється цілодобово, а відправку ми робимо в усі куточки України та за кордон!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet