Різдво з Петсоном, або Як святкувати, коли все йде шкереберть

rizdvo-u-petsona_1

Різдво у Петсона та Механичский Дед Мороз

«Різдво у Петсона» — книга для чарівного зимового настрою. Свято не за горами і дідусь Петсон разом з кошеням Фіндусом вирішили грунтовно підготуватись до нього — зрубати собі ялинку. Але трапилася неприємність — Петсон поранив ногу і друзі повернулися додому ні з чим. Але це ж Різдво, і потрібно вірити в чудеса до кінця! Шведський письменник Свен Нурдквист зробив цю історію дуже життєвою і зворушливою. А все тому, що багато речей автобіографічні. Для всіх дитячих творів, у тому числі і для книги «Різдво у Петсона», автор використовував помічені смішні моменти зі свого життя та з пригод своїх двох синів.

Bilder till Diakonias Julkampanj 2012. Sven Nordqvist.

Автор та ілюстратор Свен Нурдквист

Свен Нурдквист — шведський письменник, відомий нам, як «тато» головних героїв – Петсона і Финдуса. Крім того, що він написав цікаві історії про друзів, він ще відтворив художні образи цих персонажів. Автор і художник в одній особі починав як ілюстратор рекламних плакатів. І тільки в 37 років до нього прийшов перший успіх — Свен Нурдквист став переможцем на конкурсі ілюстраторів дитячих книг. Ця перемога стала відправною точкою його кар’єри, його улюбленої справи, якою він займається досі.

rizdvo-u-petsona_2

Тандем «письменник-ілюстратор» дає унікальні і неповторні речі. Наприклад, такі, як «Петсон і Фіндус». А зараз особливо актуальні такі книги для дітей, оскільки вони про найголовніше: про дружбу, про розуміння, про турботу… Свен Нурдквист – зручний автор. Він зручний для дітей, оскільки пише і малює неймовірно цікаво (читати і розглядати книги можна нескінченно). Він зручний для батьків, оскільки пише виходячи зі свого життєвого досвіду (автор виховав двох синів-непосид). Він зручний для видавців, оскільки має величезний багаж дитячих творів, так яскраво проілюстрованих. Він зручний для себе самого, оскільки знає, як повинні виглядати герої книги, і з легкістю втілює задум.

rizdvo-u-petsona_3

Святкове видання «Різдво у Петсона» подарує вам море задоволення. Читаючи цю книжку своїй дитині, ви й самі будете сміятися від кумедних пригод головних героїв. Вникаючи в ілюстровану частина книги, будь-який дорослий згадає і своє дитинство — як вони сім’єю наряджали ялинку, а мама пекла святковий пиріг. «Різдво у Петсона» прекрасна книга про те, як відсвяткувати Різдво, коли все йде шкереберть. Вибирайте зручну мову читання: «Різдво у Петсона» видана українською мовою, «Механический Дед Мороз» можна купити російською мовою чи українською.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet