Різдвяна історія Чарльза Дікенса

Різдвяна історія_1

Натисніть на фото, щоб купити книгу

Коли звучить слово «Різдво», виникають добрі, милі і затишні образи. Але не в книзі «Різдвяна Історія», яку написав Чарльз Діккенс. Це класика світової літератури, а дана історія доволі актуальна для сучасності. Автор написав цю книгу для дітей, але дорослим теж варто її прочитати! В ній розкрита тема духовного очищення, відродження моральних принципів і любові в глобальному розумінні.

Старий скнара Ебенезер Скрудж не любить людей, не любить свята, не любить веселощі… він любить лише дзвін та блискіт монет. І цю репутацію він сам створював роками. У святкуванні Різдва старий не знаходить ніякої вигоди. Для нього свято – марна трата грошей і часу. Але в Різдво трапляються неймовірні чудеса, і Скрудж навіть гадки не мав, що ТАКЕ можливо!

Rizdvyana istoriya_2

Вночі до нього приходить дух покійного компаньйона. Він вирішив допомогти Ебенезеруі врятувати його душу від лиха. В ході історії до Скруджа приходять духи Різдва і показують картини з його ж дитинства, а ще життя тих людей, яких він образив. Здається, що для дитячої книжки надто вже похмура історія. Але, щоб побачити щось світле, потрібно пройти через суцільну темряву.

Rizdvyana istoriya_4

Як ви зрозуміли, Скрудж змінюється. Побувавши в такій незвичайній подорожі, він розуміє, що перед ним маса можливостей допомогти тим, хто цього потребує, подарувати їм тепло і трохи радості, якщо це можливо. В ході сюжету ми спостерігаємо справжнє переродження людини. Завдяки духу Різдва у Скруджа змінюється ставлення до людей і з’являється розуміння свята, домашнього затишку, сімейного щастя.

Rizdvyana istoriya_3

Книга «Різдвяна Історія» найсучасніша книга з класичної літератури. Не дарма автори того часу в своїй творчості піднімали важливіші людські питання, які до сьогодні залишаються актуальними – любов, честь, мораль. Книга неймовірно казкова та по-справжньому різдвяна.

А ми вітаємо вас з наступаючими святами!
Читайте якісну літературу, – це того варте!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet