«Різдвяна ялинка» до різдвяних свят

rizdvyana-yalynka

З кожним днем Різдвяні свята стають все ближче і ближче, тому книгу Чарльза Діккенса «Різдвяна ялинка», що випущена російською мовою, захочеться прочитати не один раз. Таємничі і живі ілюстрації відомого австралійського художника Роберта Інгпена прикрашають кожну сторінку цього видання. Книга включає в себе два твори — «Різдвяна ялинка» і «Різдвяна пісня у прозі».

charlz-dykkens

Чарльз Діккенс. Автор «Різдвяної ялинки»

Варто сказати, що Чарльз Діккенс був найпопулярнішим автором вже при житті. Класик світової літератури писав цілком реалістично і десь сентиментально. Звичайно ж, казкове і таємниче обов’язково присутнє в його творах. До речі, безліч його романів і оповідань екранізовані. «Різдвяна ялинка» — не виняток.

rizdvyana-yalynka2

Джим Керрі в ролі Скруджа Ебенезера. Мультфільм «Різдвяна історія»

Ця книга розповідає про Різдво, про сенс сімейних традицій, про доброту і суть цього свята. У першому творі «Різдвяна пісня у прозі» головний герой Ебенезер Скрудж (жадібна і зовсім нетовариська особа) абсолютно не розуміє, до чого всі ці святкові веселощі. Що могло спонукати жорсткого, скупого, розважливого старого вибігти спозаранку з дому, почати радісно вітати всіх зустрічних, яких до того дня, у кращому випадку, він міг штовхнути або вилаяти, а потім купити самого дорого різдвяного гусака і відіслати її своєму працівнику? Тільки диво, яке сталося в різдвяну ніч. Вночі до нього приходить дух його компаньйона і показує весь сенс Різдва. Можна сказати, що це — твір-заклик до всіх людей світу. А «Різдвяна ялинка» розповідає святкові переживання самого автора, починаючи з його дитячих спогадів.

roberg-ingpen

Роберт Інгпен. Ілюстратор «Різдвяної ялинки»

Не дивлячись на те, що оповідання оповите таємницею і казковістю, ілюстрації Роберта Інгпена цілком реалістичні, не сентиментальні і відображають досить життєву історію. Малюнки цього художника побудовані на грі світла і тіні. Створюється таке враження, що герої їлюстрацій ось-ось зійдуть зі сторінок книги. У цьому і парадокс інгпеновських ілюстрацій — в поєднанні з казковим оповіданням, намальовані персонажі оживають. Роберт Інгпен отримав всесвітнє визнання і як художник, і як автор. Він був нагороджений Міжнародною премією ім. Андерсена за неоціненний внесок у дитячу літературу.

rozhd-elka

Ілюстрація до «Різдвяної ялинки»

rozhd-pesn

Ілюстрація до «Різдвяної пісні…»

Запрошуємо заздалегідь придбати дитячі книги до різдвяних свят. Книга «Різдвяна ялинка» прикрасить вашу бібліотеку і, можливо, в ці святкові дні, стане настільною для вашої дитини. Приємних і корисних покупок!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet