Розмальовуємо книгу міфічних чудовиськ

Натисніть на фото для замовлення книжки

Книга «Міфічні тварини» – унікальне видання. Вона призначена не тільки для розфарбовування і розвитку творчих навичок. Зображення фантастичної тварини підкріплено старовинною легендою, яка надихне на творчий процес. Такі історії передавалися з покоління в покоління, і, нарешті, дійшли до наших днів. Чудове видання про казкових тварин навчаться розфарбовувати навіть наймолодші творчі натури. Беріть олівці, гелеві ручки і розкрийте всі свої творчі здібності.

Випустити звичайну розмальовку – справа нехитра. Отже, перше, що кидається в очі при погляді на книгу — круте зовнішнє оформлення. Обкладинка книги м’яка, але вона чудово виглядає! Усередині книга розділена на кілька зон: ви побачите чорно-білу ілюстрацію незвичайної тварини і легенду про неї.

Звичайно ж ви чули історії про Єдинорога, Фавна, Сфінкса, Гоблінів і Циклопів. Але є і такі, які вражають уяву: страшні павуки, жахливі велетні, шкідливі гноми і маса інших створінь, що живуть в цій книжці. Розфарбовувати їх суцільне задоволення, адже для цього не потрібні спеціальні знання. Потрібна лише упаковка кольорових олівців і фантазія. За допомогою використання світлих і темних кольорів можна додати малюнку об’єму та соковитості.

Створюючи на папері дивовижні ілюстрації до книги «Міфічні тварини», автор думала про те, як з’явилися легендарні чудовиська. Можливо, вони жили на Землі тисячі років тому і тільки чутка донесла їх образи до сьогоднішніх днів. А може це найсильніші страхи людей, які втілилися в такі істоти. У будь-якому випадку, ми цього вже ніколи не дізнаємося. Тому, пропонуємо вам самим представити у фарбах образи від Маркса Джонні і Анжели Рицци.

Приємних вам творчих посиденьок!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet