Сад на підвіконні власноруч. Наукова серія з ботаніки «Вирости мене»

Не має значення, якого розміру у тебе сад. Головне, що є бажання творити!

Натисніть для перегляду наборів

Незрівнянна серія «Вирости мене» представлена нашим партнером і другом – Творчою групою «Ranok-Creative». Наукові набори з ботаніки можна використовувати не тільки як наочний матеріал, але і в якості подарунка для дитини 6-13 років.

Набір містить все необхідне для вирощування декоративних і лікарських рослин у домашніх умовах. Горщик, грунт, табличка з написом і саме основне – насіння рослин. Інструкція з вирощування досить проста і вона надрукована прямо на коробці, так що будь-яка дівчинка буде рада прийняти участь в експерименті з ботаніки.

Лук-різанець, меліса, базилік– культурні рослини, що використовуються при приготуванні їжі, можна виростити прямо на підвіконні! Квітучі рослини – петунія, настурція махрова, запашний горошок, віола – будуть радувати всю сім’ю своїми прекрасними квітами до пізньої осені.

Час сходу насіння:

  • Цибуля – 10-12 днів.
  • Мелісса – 30 днів.
  • Базилік – 7-8 днів.
  • Трава для котів – 7-10 днів.
  • Петунія – 5 днів.
  • Настурція – 7-14 днів.
  • Запашний горошок – 10-20 днів.
  • Віола – 7-9 днів.

Порада батькам: якщо ви подарували своїй дитині щось із серії «Вирости мене!», Допоможіть вибрати відповідне місце в кімнаті для міні-саду. На рослину повинно потрапляти достатньо світла для правильного росту, а дитині повинно бути зручно доглядати за своїм рослинним «вихованцем». Ви, як незалежний консультант знаходьтеся осторонь і дозвольте дитині самій приймати безпосередню участь в домашньому садівництві.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet