Що робити проти суперкрутих у школі?

Хто проти крутих_1

«Дурепа Набита» — це перша глава книги «Хто проти суперкрутих». Образливе прізвисько, особливо коли ти й сама розумієш, що не така, як всі. Дванадцятирічна Ганні Беа — альбінос. Вона вважає себе жахливою, а на перерві «гламурні» однокласниці знущаються над нею. І кожен раз, коли їй у спину летить безглуздий докір або смішок, вона горбиться і ще більше всього боїться. У неї всього один друг, Нільс. Якби не він, її життя зовсім перетворилася б на пекло. І це якесь порочне коло знущань і образ. Чи вдасться вибратися з нього або до кінця своїх днів прийдеться це все терпіти?

Хто проти крутих_2А. Аудгільд Сульберґ, автор цієї пронизливої книги, говорить про те, які діти бувають жорстокими. Якщо ти «не як усі», ти обов’язково ізгой, аутсайдер. Але ж в кожній людині є щось своє індивідуальне і невловиме. «Хто проти суперкрутих» — перша книга автора, її вдалий дебют в літературному світі. Книга була видана в 2014 році в Норвегії, звідки А. Аудгільд Сульберґ родом. Вона миттєво знайшла популярність і стала першим бестселером у скандинавських країнах.

Хто проти крутих_4

Так виглядає книга в Норвегії

Для того щоб зрозуміти читаність книги і її популярність серед цільової аудиторії, для оцінювання запросили 10 тисяч учнів 5, 6, 7 класів. Цей нетрадиційний метод досить популярний в деяких європейських країнах і тому книгу досить швидко оцінили неупереджені школярі. У «змаганні» брали участь ще три книжки, але «Хто проти суперкрутих» стала фаворитом підлітків. Варто відзначити, що книга перекладена на кілька мов і продається в Німеччині, Франції, Швеції, Данії, Нідерландів, Чехії та Україні.

Хто проти крутих_5

Дитячий лист до авторки

Хотілося б ще сказати, що книга «Хто проти суперкрутих» брала участь у багатьох літературних конкурсах і завжди приносила призові місця. Але що найприємніше і для нас, і особливо для автора, це дитячі вдячні листи, що надходять поштою. Це вірний знак, що книгу варто купити! Нехай це буде інвестицією в психологічне здоров’я підлітка, адже головна героїня, пройшовши шлях принижень і образ, все таки дає відсіч своїм злостивцям! Ми з задоволенням надішлемо обрану книгу в будь-яке місто чи село України. Якщо є питання з міжнародної доставки, на них дадуть відповідь наші оператори. Приємних покупок!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet