Що за секрет у Кари Вінтер?

IMG_3928_2

Ми щасливі побачити ще одну новинку від видавництва «Ранок» – книжку «Що приховує Кара Вінтер?», яка за такий короткий час стала брестселлером серед юних читачів. Ця книжка буде цікава і дорослим (якщо ви, звичайно, любите мистичні теми). В оригіналі книга призначена для дітей 10-річного віку, але я б сказала – від 10 років і старше. Стильна обкладинка доповнює цікавий сюжет. Ілюстрацій практично немає, але це ні до чого, якщо історія захоплює практично з першої сторінки. Кара Вінтер, головна героїня книги, не зовсім звичайна дівчина. Її батьки померли, тому головним опікуном стала сувора бабуся, у якої вона жила. Класичне англійське виховання, приватні уроки, кілька охоронців і ніякої свободи дій – все розписано по хвилинах! Але все змінюється, коли бабуся Нана відправляє Кару вчитися до Англії…

01d250d4ea

Кара Вінтер, відірвана від звичного укладу, з широко розкритими очима дивиться на світ. Тепер вона самостійно повинна вирішувати навіть дрібні побутові речі, наприклад, як зареєструвати багаж в аеропорту або купити крендель, коли зовсім немає готівки. По прибуттю в коледж, Кара починає підозрювати, що Нана приховувала від неї якусь велику небезпеку. Але ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що то був за секрет. Однак, не будемо відкривати всі карти… Тільки за нею стежать якісь таємничі люди в чорному авто. І чим більше занурюєшся в сюжет, тим більше розумієш, що Кара багато чого приховує.

IMG_3923_2

Кара – чарівний і трохи наївний персонаж. Її дії сповнені збентеження, тому що вона зовсім не мала друзів і росла практично в ув’язненні, але це зовсім не псує образ, навпаки, ми переймаємося до неї симпатією. Не дивлячись на це, Кара прекрасно протистоїть глузуванням і знаходить собі подруг в коледжі. Автор Аніка Харпер майстерно передала настрої молоді з їх VIP-замашками, модою, ставленням до навчання та оточуючим людям. Читаючи книгу, ти занурюєшся в цю атмосферу і проходиш весь шлях становлення Кари разом, як близький друг. До слова, читається дуже легко і невимушено.

377b6025ae

Багато іронічних думок Кари змушують посміхатися, але вона не зарозуміла, як більшість в цьому коледжі. Гострий сюжет захоплює тебе цілком і не відпускає до останньої сторінки! «Що пріховує Кара Вінтер?» – та книга, яку хочеться читати весь час, навіть вночі з ліхтариком під ковдрою, або в транспорті, коли все штовхаються. Ти просто читаєш і нічого навколо не помічаєш! Круто написана, яскраво оформлена, прекрасно переведена – все це дозволяє читати книгу з великим задоволенням!

Бажаємо вам приємної покупки і якісного читання разом з книжкою «Що приховує Кара Вінтер?»!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet