Найпопулярніша Книго-серія про підліткове життя-буття «Щоденник слабака»

Натисніть на фото для замовлення книжок

«Щоденник слабака» – легка, емоційна і дуже зрозуміла книга, що написана в стилі особистого щоденника. Історія ведеться від імені головного героя Грега Хеффлі. Автор описує шкільні будні підлітка з таким почуттям гумору, що ці видання зачеплять кого завгодно, не залежно від віку і статі.

Джеф Кінні. Письменник

Джеф Кінні, автор серії книг «Щоденник слабака», і подумати не міг, що колись його придумана історія буде настільки популярною, що її захочуть екранізувати. А саме так і сталося. Через три роки після першої публікації на широкий екран вийшов однойменний повнометражний фільм «Щоденник слабака». А Джефу Кінні вдалося ще й взяти участь в зйомках. Але, погодьтеся, читати завжди цікавіше. Ми самі віртуально сідаємо в режисерське крісло, граємо всі ролі в нашій уяві і малюємо картини майбутніх подій, як у справжньому трейлері.

Отже, нескладний підліток Грег Хеффлі проживає свої будні з великою нелюбов’ю до школи і до всіх, хто в ній знаходиться … або майже до всіх. У Грега є друзі. Такі ж безглузді, але такі близькі одне одному. З ним багато чого трапляється в школі – сварки зі школярами та вчителями, розбіжності та взаєморозуміння з друзями. Мама головного героя трохи стурбована подіями в житті сина, і тому вирішує подарувати йому щоденник для особистих записів. У хлопця кожен день зафіксований в щоденнику і не схожий на попередній.

Грег зовсім не популярний в школі, він не дружить з однокласниками, а дівчата вважають його занудою і обходять десятою дорогою. Він і сам це розуміє, однак не впадає у відчай і вирішує використовувати щоденник як цікавоу історії дитинства для папараці, звичайно ж, коли виросте. Адже Грег і правда вважає, що обов’язково стане іменитою селебріті. Настануть часи і він буде відомою людиною… правда, ще не відомо, в якій області. Та це й не важливо!

Кожна книжка – це джерело підліткової «мудрості» і дурості в одному флаконі. В них багато картинок, що зображують Грега, його друзів і ворогів. Можна сказати, що книгу наповнюють 50% чорно-білих графічних ілюстрацій і 50% смішного і яскравого тексту. Мабудь в щоденнику хлопчина писав і малював, розмірковуючи над тлінністю життя-буття середньостатистичного підлітка.

Серія книг «Щоденник слабака» допоможе будь-якому зарядитися позитивом, стати більш впевненим у собі, дасть можливість повірити в свою значимість не дивлячись ні на що! Друзі, приємного вам читання!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet