Серія «Хроніки шукачів світів» зустрічає нас новою 5 книгою!
Томас Тімайєр видав цілу серію чудових книг в пригодницькому жанрі, що отримала назву «Хроніки шукачів світів». Німецький письменник навіть і подумати не міг, що серія стане настільки популярна і отримає визнання в багатьох країнах світу. Можна сказати, що наш сучасний автор став продовжувачем традицій Жуля Верна.
Цікавий факт про Томаса Тімайєра, думаю, буде цікавий всім! А він полягає в тому, що автор не тільки видає пригодницькі книги, але й пише ілюстрації до них.
А тепер про новинку: головний герой серії — дивовижний вчений на ім’я Карл Фрідріх Донхаузер, який вважає себе сином великого натураліста Вільгельма фон Гумбольдта. Разом з командою юних супутників він здійснює експедиції в самі недосліджені райони Землі, відкриває раніше невідомі народи і племена, зав’язує дружбу з неймовірними істотами, знаходить фантастичні скарби і при цьому примудряється уникнути смертельних небезпек. Унікальна природа, сильні характери, зіткнення доль на рубежі 19 і 20 століть, незвичайні знахідки — фантастико-пригодницькі історії Томаса Тімайєра миттєво захоплюють читача і не відпускають до самої останньої сторінки.
Якщо порівнювати «Хроніки шукачів світів» з книгами вже згаданого вище Жюля Верна, то варто сказати, що у Тимайера оповідання набагато динамічніше. Немає довгих описів, які не завжди цікаво читати дітям. Події відбуваються одне за іншим, захоплюючи читача незвичними поворотами сюжету. Герої дуже привабливі, їм симпатизуєш і співпереживаєш. Окремо хочеться сказати про фантастичної складової оповідання. Усі винаходи і вигадані світи вражають уяву, прописані дуже докладно, обґрунтовані з наукової точки зору. Читач вірить, що все, вигадане автором, цілком може існувати або бути винайденим. Саме це і відносить серію «Хроніки шукачів світів» до приключенческому жанру з елементами наукової фантастики.
Серія книжок друкується у видавництві «Ранок» за ексклюзивними правами. І ось нещодавно вийшла нова книга (п’ята за рахунком) «Закон Хроноса» на двох мовах – українською та російською. Як пише видавець, книга призначена для дітей старшого шкільного віку. Але хочу запевнити вас – дорослим теж буде цікаво почитати якісну літературу.