Серія «Хроніки шукачів світів» зустрічає нас новою 5 книгою!

Томас Тімайєр видав цілу серію чудових книг в пригодницькому жанрі, що отримала назву «Хроніки шукачів світів». Німецький письменник навіть і подумати не міг, що серія стане настільки популярна і отримає визнання в багатьох країнах світу. Можна сказати, що наш сучасний автор став продовжувачем традицій Жуля Верна.


Цікавий факт про Томаса Тімайєра, думаю, буде цікавий всім! А він полягає в тому, що автор не тільки видає пригодницькі книги, але й пише ілюстрації до них.

Натисніть для перегляду книгиА тепер про новинку: головний герой серії — дивовижний вчений на ім’я Карл Фрідріх Донхаузер, який вважає себе сином великого натураліста Вільгельма фон Гумбольдта. Разом з командою юних супутників він здійснює експедиції в самі недосліджені райони Землі, відкриває раніше невідомі народи і племена, зав’язує дружбу з неймовірними істотами, знаходить фантастичні скарби і при цьому примудряється уникнути смертельних небезпек. Унікальна природа, сильні характери, зіткнення доль на рубежі 19 і 20 століть, незвичайні знахідки — фантастико-пригодницькі історії Томаса Тімайєра миттєво захоплюють читача і не відпускають до самої останньої сторінки.

Якщо порівнювати «Хроніки шукачів світів» з книгами вже згаданого вище Жюля Верна, то варто сказати, що у Тимайера оповідання набагато динамічніше. Немає довгих описів, які не завжди цікаво читати дітям. Події відбуваються одне за іншим, захоплюючи читача незвичними поворотами сюжету. Герої дуже привабливі, їм симпатизуєш і співпереживаєш. Окремо хочеться сказати про фантастичної складової оповідання. Усі винаходи і вигадані світи вражають уяву, прописані дуже докладно, обґрунтовані з наукової точки зору. Читач вірить, що все, вигадане автором, цілком може існувати або бути винайденим. Саме це і відносить серію «Хроніки шукачів світів» до приключенческому жанру з елементами наукової фантастики.

Серія книжок друкується у видавництві «Ранок» за ексклюзивними правами. І ось нещодавно вийшла нова книга (п’ята за рахунком) «Закон Хроноса» на двох мовах – українською та російською. Як пише видавець, книга призначена для дітей старшого шкільного віку. Але хочу запевнити вас – дорослим теж буде цікаво почитати якісну літературу.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet