Школа чарівних тварин – серія дитячих книг

 

школа чарівних тварин_1 Книга 1. «Школа чарівних тварин»

Тільки-но уяви собі: йдеш навчатися до звичайної школи і раптом отримуєш у подарунок чарівну тварину, яка вміє розмовляти, яке допоможе, порадить, підтримає у важку хвилину, буде поряд з тобою під час неймовірніших пригод. І ніхто ніколи не здогадається про те, що в тебе з’явився незвичайний і відданий друг!
купити книгу

школа чарівних тварин_2 Книга 2. «Самісінькі ями!»

В Ідиному класі ще декілька дітлахів знайшли собі чарівних друзів, що вміють розмовляти. Але ми ж пам’ятаємо, що про це ніхто не повинен знати! Та, попри клятву, Іда та її лис Раббат таки пробовталися. Що ж станеться, коли про це дізнається вчителька, міс Корнфілд? І звідки взялися таємничі дірки в шкільному саду? Пригоди тривають !
купити книгу

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet