Шиємо ляльки своїми руками

Дівчатка і ляльки – нероздільні поняття. Навіть якщо дівчинка виросла. Навіть якщо ляльку потрібно зшити своїми руками. Милі, смішні, чарівні і такі різні кукли з текстилю мають свій характер і навіть захоплення! Такі ляльки називаються інтер’єрними. Однак, ніщо не завадить дівчинці пограти лялькою в дочки-матері.

Набор для пошива куклы_3

Чудові набори для пошиття текстильної ляльки містять все необхідне: тканина (бавовна 100%), викрійки частин тіла ляльки, тканина з надрукованими викройками деталей костюма і аксесуарів, наповнювач для набивання ляльки, пряжа для створення зачіски, кріпильні гудзики, оздоблювальні матеріали (бантики). Набір включає докладний фотомайстер-клас з покроковим описом роботи по створенню ляльки.

Набор для пошива куклы_2

Щоб готова лялька виглядала акуратно, всі деталі необхідно прошийте на машинці. Розмір іграшки немаленький – 18×45 см. Кожна дівчинка тепер може похвалитися, що вона шиє ляльок! Симпатичні «подружки» можуть оселитися в дівочій кімнаті або перекочувати в якості подарунка до нової власниці.

Набор для пошива куклы_1

Ляльку можна подарувати як набір для рукодільниці, так і в готовому виробі. Особливістю цих ляльок є гарне обличчя, котре не потрібно вишивати — риси обличчя надруковані прямо на тканинній заготівлі. Ці симпатичні набори для пошиття ляльок можемо відправити у будь-який населений пункт України. З питань міжнародної доставки вам відповість наш оператор. Приємних покупок і яскравих вражень!

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet