SOS для підлітків


Мені здається, що у мене проблеми зі спілкуванням і що я ставлю дурні запитання.
Важливо завжди пам’ятати, що в розмові ми намагаємось передати більше, ніж просто
якусь інформацію. Ми прагнемо поділитися почуттями… читати повністюМені все набридло, все здається нудним і безглуздим. Через це батьки мене постійно критикують.
Насамперед спробуємо визначити, що таке нудьга. Зазвичай кажуть, що нудьга – це неприємний стан, коли нас майже ніщо не цікавить, нічого не хочеться робити і мало що може… читати повністюЯ дуже самотня. У мене немає жодного близького друга. Мені здається, що ніхто більше не хоче зі мною дружити. Раніше мені це так не заважало, як тепер. Що мені робити?
Одні люди легко і вільно спілкуються з усіма своїми знайомими, інші ж є малотовариськими і незручно почуваються в компанії, їм важко знаходитись… читати повністюЯ не можу дивитися на себе в дзеркало. Ніхто ніколи не полюбить мене – бо я негарна.
Можливо, в твоїй зовнішності є деякі недоліки. Підлітки взагалі рідко бувають задоволені своєю зовнішністю: у цьому віці і обличчя, і фігура зазнають безліч змін, які то радують, то… читати повністюМені 15 років. Ми зустрічалися з моїм хлопцем півроку, а потім він кинув мене. Я знаю, що це була моя остання любов, іншого такого не буде. Як мені жити тепер?
Так, можна відчувати саме це. Розпач, біль, безнадія. Нічого не радує і попереду повна порожнеча. Близькі подруги і батьки, намагаючись втішити, можуть… читати повністюДоброго дня, мені 13 років. Останнім часом слала відчувати депресивні стани самотність, неповноцінність, дратівливість (можу нагрубити, огризнутися), тому, коли я роздратована читати повністю
Юліана, ти зараз переживаєш підліткову кризу, період дорослішання і відділення від батьків. Всі твої симптоми, які ти описуєш, укладаються в цю… читати повністюМене звуть Яна, я вчуся в 11м класі. Зі мною в класі вчиться хлопець Іван. Він мені дуже-дуже подобається! читати повністю
У цьому віці люди часто вчиняють непослідовно: сьогодні люблять одну, завтра – іншу.
Так що не впадайте у відчай, ще не все… читати повністюЯ вчуся в 6 класі. Однокласники мене дражнять і кажуть, що я «чебурашка»… А вуха в мене не такі вже й великі читати повністю
Звичайно, дуже прикро, коли дражнять однокласники, але робити пластичну операцію це вже зовсім крайній випадок. Якщо вуха доставляють неприємності, то можна, наприклад читати повністюЯк сподобатися хлопцю в школі?
Звичайно, дуже прикро, коли дражнять однокласники, але робити пластичну операцію це вже зовсім крайній випадок. Якщо вуха доставляють неприємності, то можна, наприклад читати повністюЧому тече слина, коли бачиш лимон?
Дійсно, під час одного тільки погляду на лимон,або навіть під час одного тільки спогаду про щось дуже кисле відбувається посилине виділення слини читати повністюЧому кров аристократів називають блакитною?
Чому саме «блакитна» кров – аристократична, а не «біла», «зелена» або іншого кольору?
Дехто вважає, що в цьому виразі мається на увазі те, що у людей зі світлим відтінком шкіри вени мають читати повністюЧому люди червоніють?
Часом нам не хочеться виставляти на показ свої внутрішні почуття і відчуття, але людство так влаштовано, що десь в глибині нервової системи спрацьовує пружина, яка викликає прилив крові до обличчя під час брехні або, коли людина потрапляє в неприємну ситуацію. читати повністюЧому люди пукають?
Процес травлення є досить складним. Основне його завдання – вилучення з їжі поживних речовин і їх транспорт через стінки кишечника в кров. Для того, щоб читати повністюЧому волосся не бувають синіми?
У волоссі є два барвника, що синтезуються на основі природного пігменту меланіну (від грец. Melas, melanos «чорний»): еумеланін (чорний або читати повністюЧому павук не прилипає до своєї павутини?
Відбувається це тому, що павук завжди бігає тільки по гладким радіальним (що йде від центру) ниткам, і ніколи читати повністюЧи можна засмагнути через закрите вікно?
Ні. Засмага викликається ультрафіолетовим випромінюванням, а звичайне скло читати повністю

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet