Мені здається, що у мене проблеми зі спілкуванням і що я ставлю дурні запитання

Важливо завжди пам’ятати, що в розмові ми намагаємось передати більше, ніж просто якусь інформацію. Ми прагнемо поділитися почуттями, думками, бажаннями, страхами і надіями, висловити свою позицію.Про що б ми не говорили, у розмові ми розкриваємо свою особистість і свої почуття до людини, з якою спілкуємось. Тому нам не байдуже, з ким ми розмовляємо. Як правило, спілкуватися легше з тим, кого ми знаємо. Люди зазвичай полюбляють розповідати про себе та свої справи, про те, що з ними відбувається. Містецтва успішного спілкування можна навчитися. Існують правила такого спілкування.Ось деяки з них. Найважливіше – показати прихільність до співрозмовника і божання продовжити почату розмову та вислухати його. Треба дати висловитись тому, з ким ти спілкуєшся, і слухати його уважно. Важливо також оцінити співрозмовника й зрозуміти, що його цікавить. Не слід його переривати, коли він говорить. Не варто робити припущення, що саме хоче сказати людина, доречніше буде уважно її вислухати. Не варто займатися якимись іншими справами , коли хтось до тебе звертається. Запитання, що ми їх ставимо, не повинні бути лише риторичними. У той час, коли твій співрозмовник говорить, треба не обмірковувати нове запитання, а слухати, що він відповідає. Слід бути обережними із критичними зауваженнями, визнавати свої помилки, уникати сварок, намагатись уявити себе в ролі співрозмовника. І, само собою, не скупіться на посмішки.


Більше про проблеми які турбують підлітків і про способи їх вирішення читайте у книзі Ружиці Обрадович «SOS для підлітків»

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet