Мені все набридло, все здається нудним і безглуздим. Через це батьки мене постійно критикують

Насамперед спробуємо визначити, що таке нудьга. Зазвичай кажуть, що нудьга – це неприємний стан, коли нас майже ніщо не цікавить, нічого не хочеться робити і мало що може принести нам задоволення. Нудьна є відображанням наших сподівань і реалізацій. Якщо ми нічого не хочемо, нічого не робимо і ні на що не сподіваємося, то почуваємось спустошеними і розгубленими. Тоді все навколо нас здається нудним і безглуздим. Тимчасом, коли наші сподівання є більш реальними та здійсненими, кожна приємна подія впродовж дня може подарувати нам задоволення.

Нудьга знайома всім людям, і в період статевого дозрівання цей стан виникає дуже часто. Але й від нудьги є ліки. Ось кілька конкретних пропозицій. Для початку поміркуй, які сфери життя тебе найбільше «картають», де ти відчуваєш нудьгу. Пригадай ті хвилини, коли ти був щасливим і задоволеним. Що це за хвилини, як вони настали, із чого складаються? Запитай сам себе, від чого ти втікаєш у нудьгу. Можливо, твоя нудьга служить якимось виправданням? Коли ти себе проекзаменуєш, відповіді прийдуть самі.


Більше про проблеми які турбують підлітків і про способи їх вирішення читайте у книзі Ружиці Обрадович «SOS для підлітків»

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet