Я не можу дивитися на себе в дзеркало. Ніхто ніколи не полюбить мене – бо я негарна

Можливо, в твоїй зовнішності є деякі недоліки. Підлітки взагалі рідко бувають задоволені своєю зовнішністю: у цьому віці і обличчя, і фігура зазнають безліч змін, які то радують, то засмучують. Багато підлітків через свою надмірну чутливість і впевненість в тому, що всі люди тільки й роблять, що їх розглядають, основну увагу звертають саме на недоліки – реальні чи уявні.

Хтось навіть починає ненавидіти себе, розуміючи, що ніколи не стане красунею з обкладинки журналу. Красунь дійсно дуже мало, а ось симпатичних, приємних і незвичайних осіб – мільйони.

Якщо ти дійсно незадоволена своїм обличчям (фігурою, зачіскою) – то прийшов час щось змінити. Можливо, тобі слід порадитися з косметологом, дієтологом, тренером, перукарем або стилістом.

Якщо ж постійне сильне невдоволення собою виникає з будь-якого приводу, – спробуй відповісти на питання: а що тобі подобається в собі самій? Цілком можливо, що ти не можеш побачити своїх переваг через низьку самооцінку. І причина зовсім не в зовнішності, а в ставленні до себе? Тоді спеціаліст, який може тобі допомогти – це не пластичний хірург, а психолог.

Згадай, скільки серед твоїх знайомих далеко не красунь, але веселих, упевнених, цікавих дівчат або юнаків, що привертають до себе людей аж ніяк не своєю зовнішністю. Придивися: ти можеш виявити шарм, стиль, чарівність, привабливі риси характеру…

Постарайся знайти в собі привабливі сторони і не соромся звертатися за допомогою до фахівців – вони допоможуть тобі не тільки змінити – але і полюбити себе.

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet