Мені 15 років. Ми зустрічалися з моїм хлопцем півроку, а потім він кинув мене

Мені 15 років. Ми зустрічалися з моїм хлопцем півроку, а потім він кинув мене. Я знаю, що це була моя остання любов, іншого такого не буде. Як мені жити тепер?
Так, можна відчувати саме це. Розпач, біль, безнадія. Нічого не радує і попереду повна порожнеча. Близькі подруги і батьки, намагаючись втішити, можуть говорити: «Візьми себе в руки», «Він не вартий твоїх переживань», «Не думай про це», «Сходи в кіно», «Зроби нову зачіску», «Ходімо з нами на дискотеку», «У тебе буде ще мільйон таких Сашків (Сергійків, Андрійків)» (а навіщо мені мільйон, якщо потрібен один єдиний, а він мене не любить).

Потім терпіння близьких може закінчитися – ще б пак, вони чесно намагалися допомогти тобі, розбуркати і розвеселити, а ти все одно продовжуєш плакати і не випускаєш з рук мобільний в очікуванні sms-ки або дзвінка.

Один відомий лікар сказав: «Навіть сама глибока депресія колись обов’язково закінчується. Треба просто жити – день за днем. Навіть якщо дуже важко – проживи сьогоднішній день. Тільки сьогоднішній “. На наступний день він сказав те ж саме.

«Тиждень – це ціла вічність, якщо ти по-справжньому нещасний. Нещасні були моє волосся, моє тіло, моє ліжко, навіть мої сукні. Я була до того сповнена горя, що світ перестав для мене існувати. Я була настільки нещасна – вся, повністю, – що через тиждень моє горе вичерпалося. Усе минає, і поступово оживає ». (Е.М. Ремарк).

І тоді знову можна жити і думати про майбутнє.

Я не знаю, який спосіб ти вибереш: чи спробуєш повернути його, чи забудеш з часом, чи будеш спілкуватися з іншим… Я не знаю, хто або що допоможе тобі – мама або інший близький чоловік, подруги, друзі чи психолог. Або ти сама знайдеш у собі сили пережити це – почавши писати вірші, підібравши бездомного кошенятка, пішовши з головою в улюблені книги, віддавши весь час своєму хобі, почавши допомагати іншим – тим, кому ще гірше…

Ти впораєшся – і будуть нові справи, нові події, нові люди.

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet